Bursa Büyükşehir Belediyesi 219 İşçi ve Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi 219 İşçi ve Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 219 işçi ve personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adaylardan göreve alım için herhangi bir KPSS puan şartı aranmamaktadır. En az ilkokul mezunlarından alım yapılacaktır.

İşçi ve Personel Alımı İş İlanları

Büyükşehir Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye 7 Kızgın Yağ Kazancısı, 16 Kaynak Ustası, 50 İş Makinası Operatörü, 20 İş Makinesi Tamir Ustası, 12 Oto Elektrik Ustası, 12 Oto Lastik Ustası, 9 Yıkama Yağlama Ustası, 50 Şoför,17 Oto Tamir Ustası, 12 Oto Boya Ustası ve 14 Kaporta Ustası olmak üzere toplam 219 daimî işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Koşulları

Şoför alımı için adayların E sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları, minimum 3 yıl deneyimi bulunmaları ve minimum lise diploması bulunuyor olmaları şartı aranmaktadır.

Oto Lâstik Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin lastik teknolojileri bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

İş Makinası Operatörü alımı için adayların minimum lise diploması bulunuyor olmaları ve G sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

Oto Boya Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin boya teknolojileri bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

İş Makinası Tamir Ustası alımı için adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları 35 yaşını tamamlamamış olmaları ve meslek lisesi iş makinası veya motor diplomasına sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Oto Elektrik Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesi elektrik bölümünden diplomaya sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Yıkama Yağlama Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin Makine bölümünden diplomaya sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Oto Tamir Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin Makine veya Motor bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Kızgın Yağ Kazancısı alımı için adayların en az ortaokul diplomasına sahip olmaları şartı gerekmektedir.

Kaynak Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin metal veya kaynak bölümünden diplomaya sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Kaporta Ustası Alımı için adayların herhangi bir meslek lisesinin tesviye bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Bursa iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını 25 Eylül 2023 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurularınızı [email protected] adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.