Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

Kamu işçi alımı İŞKUR ilanları yayınlandı. 15 Ağustos 2023 tarihli ilana göre Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından işçi alacak. Başvuruları 21 Ağustos tarihine kadar alınacak.

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü kamu işçi alımı İŞKUR ilanları yayınlandı. Sürekli işçi alımı olarak istihdam sağlanacak. Adaylar KPSS şartsız ve en az ilkokul mezunu olabilecek. Başvuruları aşağıda verilen iş ilan numarası ile birlikte 21 Ağustos 2023 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak. Kamupersonelialim.com sitesi olarak detayları şöyle sunduk.

Türk vatandaşı olmak.

18-35 yaş aralığında olmak.

En az İlköğretim Mezunu olmak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Tam teşekküllü Devlet Hastanesinden gece ve gündüz çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek. (Müracaat halinde getirilmeyecek göreve başlaması halinde istenecek)

Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak.

Hijyen Eğitimi almış olmak ve bunu belgelendirmek.

İstihdam edilecek sözleşmeli personelin ücret ve diğer hakları tesis gelirlerinden karşılanacak olup, asgari ücret ödenecektir.

Müdürlülük yaptırılacak olan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucunun olumlu olması.

Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

Türkiye İş Kurumunca belirlenen nihai listede yer alan adaylar en geç 25 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar istenen belgelerin Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teslim etmek zorunda olup, aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Erkek Berberliği dalında ustalık veya kalfalık belgesi bulunmak.

İstenen Belgeler;

2 Adet Fotoğraf

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği. (İkametini Gösterir Şekilde Olacak) Diploma

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Terhis veya Tecil belgesi)

Hijyen eğitimi belgesi

Adli sicil ve arşiv kaydı yoktur belgesi.

Tam teşekküllü Devlet Hastanesinden gece ve gündüz çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek(Müracaat halinde getirilmeyecek göreve başlaması halinde istenecek)

İstenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teslim edenlerin noter kurası tarihi ve saati Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi internet sitesinden (www.ankarapmem.pol.tr) duyurulacaktır.

Noter kurası neticesinde belirlenen asil adayların mülakat yeri, tarihi ve saati Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi internet sitesinden (www.ankarapmem.pol.tr) duyurulacaktır. Ankara il merkezinde ikamet ediyor olmak. Ankara iş ilanları olarak erişime açıldı.

Adaylar başvurularını 00007723335 İŞKUR iş ilan numarası ile internet ortamında yapılacak. Tüm kamu personeli alımı ilanlarını kaçırmamak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum