Aile Bakanlığı SYDV En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Aile Bakanlığı SYDV En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı yapacak. Kurum dışı kamu işçi alımı ilan başvuru şartları açıklanarak pozisyonlara uygun adaylar için başvuru şartları açıklandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV en az ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor. Alım yasşı bakım ve temizlik personeli olarak yapılacak.

Kütahya Şaphane ilçesi kurum dışı kamu işçi alımı için ilan verilerek işçi alınacak pozisyona uygun adayların başvuru yapması beklenmektedir.

Kütahya ilimizin Şaphane İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından işçi alımı yapılacağı ilanı verilerek adaylardan belirlenen şartların tam olarak yapılarak başvuru yapılması beklenmektedir.

Başvuru İçin Bilgiler

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı tarafından proje kapsamında geçici olan yaşlı ve engelli bakımı- temizlik personeli olarak 4 tane işçi alımı ilanı verildi. Başvuru tarihleri 21 Haziran 2021 ile 25 Haziran 2021 arasında olacaktır. Başvuru adresi olarak Şaphane İlçesi Sosyal Yardımlaşma Vakfı olup irtibat kişisi vakıf müdürü Musa Arı olmaktadır.

Görüşme Yeri, Saati ve Tarihi

Görüşme yeri; Şaphane İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olup 27.07.2021 tarihi saat 10.15 de olmaktadır. Çalışma şartları olarak Şaphane İlçe Merkezi- Mahalleri ve Köyleri adresi olup 6 ay süresince saat 08.30 ile 17.30 arasında çalışma saatleri belirlendi.

Başvuru Koşulları

Hasta ve Yaşlı Refakatçi ya da Ev ve Kurum Temizliği akanında sertifika sahibi olması gerekir.

Daha çok geriatri bölümü mezunu olması tercih ediliyor.

18 ile 50 yaş arası bayan işçi olması.

01.01.2020 tarihi itibari ile Şaphane ilçesi sınırları içinde oturuyor olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

T. C. kimlik fotokopisi,

Adli sicil raporu,

Vukuatlı nüfus kayıt belgesi,

Hasta ve Yaşlı Refakatçi ya da Ev ve Kurum Temizliği sertifikası,

Sağlık raporu,

Form Onay Bilgileri

08.06.2020 tarihinde Kaymakam Yardımcısı Mehmet Soylu tarafından form onay bilgileri açıklanacaktır. Ayrıca kurumun web sitesi adresinden gelişmeleri takip etmek mümkün olmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.