7 Kurum İŞKUR İlanları 355 Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı

7 Kurum İŞKUR İlanları 355 Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı

7 kamu kurum ve kuruluşları 355 memur alımı, personel alımı ve kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR ilanları ile Bakanlıklar, Üniversiteler, Belediyeler ve Öğretmenevleri gibi kurumlar bu alımlarda yerini aldı.

İŞKUR İlanları 7 Kurum 355 Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kamu kurum ve kuruluşları sözleşmeli personel alımı yapmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilanlara göre Belediyeler, Öğretmenevleri, Bakanlıklar ve Üniversiteler bu alımları yapıyor. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları bu alımlara başvuru yapabiliyor. Tarım ilanı Türkiye genelinden başvuru kabul edecek olup, diğer ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

Mavi başlıklar verilen kurum ilanlarına tıklayarak haber detaylarına ulaşabilirsiniz. Yaş, KPSS ve diğer tüm detaylar önünüze gelecektir.

Öğretmenevi Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi personel alımı ilanları nasıl yayınlandığı detaylarını haberimizde derledik. MEB kamu işçi alımı Öğretmenevi İŞKUR ilanları ile Ardahan şehrine yapıyor. Üst yaş sınırı olarak 40 açıklanmıştır. Ülke genelinden başvuru kabul ediliyor. Adaylar başvurularını 1 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006369399 iş ilan numarası ile yapmaları gerekiyor.

İŞKUR TYP Personel Alımı

İŞKUR Toplum Yararına Programları kapsamında personel alımı başvuru ekranı sayfa sonuna ilave edildi. Tüm şehirler için sorgulama yapabilirsiniz. Valilik İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre adaylardan sınavsız alınacağı belirtildi. Balıkesir başvurular 29 Ekim 2021 tarihi 23:29 saatinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 304472 iş ilan numarası ile yapılacak.

Öğretmenevi Kamu Personeli Alımı

Ankara Kalecik Öğretmenevi bünyesine kamu personeli ilanına başvuru yapacaklar için alımı yapılacak unvanlar olarak Şoför-Yük Taşıma personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 30 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR iş ilanları numarası 00006367183 yapılacak.

İŞKUR MEK Kamu İşçi Alımı

Mesleki Eğitim Kursları kapsamında hizmet etmek isteyenler için birçok yeni ilanlar paylaşıma çıkarıldı. Mesleki Eğitim Kursları bünyesinde çalışmak isteyenler için 2 farklı şehir 1 farklı kamu kurumu toplam 340 kamu personeli alımı iş ilanları yayınladı. Alımlar İstanbul ili Üsküdar ilçesine, İstanbul ili Ataşehir ilçesine ve Adana Yüreğir illerine 340 kamu personeli alımı yapılacaktır.

SDÜ Memur Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını yayınlamış olup alımı yapılacak unvan olarak 3 farklı unvanda alım yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numaraları 00006368512, 00006368486 ve 00006368528 iş ilan numarası ile başvuru alıyor. Isparta şehri alımı başvuruları devam ediyor.

Şanlıurfa Harran Belediye Personeli Alımı

Şanlıurfa Harran Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 bilgisayar işletmeni alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR ilanları personel alımı başvuru için ilan numarası sunuldu. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006367973 iş ilan numarası ile yapılacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Bakanlık en az KPSS 60 puanı bulunan adaylar arasından personel alımı yapacak. İŞKUR başvuruları başlamış olup 1 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Daimi kadroda alım için başvuru detayları paylaşıldı. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu 00006372292 iş ilan numarası ile yapacaktır. 27 Ekim 2021 tarihinde başlayan ilana 1 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar başvurularını yapması istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.