Yurtdışı İş İlanları! 12 Bin Sürekli İşçi Alacak

Yurtdışı İş İlanları! 12 Bin Sürekli İşçi Alacak

Yurtdışı hayali kuranlar ve yurtdışında çalışmak için iş arayanlara iş fırsatı sunuldu. Yurtdışı iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak yurt dışı iş ilanı yayınlanmaya başlamış olup ve en az 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır. Yurtdışı iş i

Sosyal medya ve internet sayfaları üzerinden yurtdışı ilanları aramakta olan vatandaşlar için müjdeli haber gelmiştir. Yurtdışı iş ilanları yayınlanmıştır. 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır. Yayınlamakta olan ilana başvuruda bulunmak isteyenler deneyimli ve deneyimsiz olarak iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Hem yurt dışında yaşamak hem de yurt dışında çalışmak isteyenler için yurtdışı ilanları yayınlanmış olup 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Hangi Ülke İşçi Alımı Yapacak

Yurtdışı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan yurtdışı iş ilanını göre Yeni Zellanda 12 bin sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Ülkede yaşanan sıkıntılardan dolayı işçi bulma konusunda sıkıntı çeken yeni Zellanda Türkiye’den işçi alımı yapacağını açıkladı. İlanın yayınlanmasının ardından Türkiye’den de oldukça yoğun talep görmüştür.

Döviz ile maaş almak isteyen vatanlar için Yeni Zellanda 12 bin sürekli işçi alımını yapacağını duyurdu. Yeni Zellanda Çalışma Bakanı alımların özellikle Türkiye’den çoğunluklu alım olacağını söylemiştir. Türkiye ve diğer ülkelerden toplamda 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

yeni-zelenda-is-ilanlari.jpg

12 Bin Sürekli İşçi Alımı İçin Aylık Ücret Belli Oldu

Yeni Zellanda da yaşanan işçi bulma problemini çözmek için Türkiye’de başta olmak üzere Diğer Avrupa Ülkelerinden de olmak üzere 12 bin sürekli işçi alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan 12 bin sürekli işçi için Yeni Zellanda Hükümeti konaklama fırsatı sunmuştur.

12 bin sürekli işçi alımı için şimdi işe gözler Aylık verilecek olan ücrete çevrilmiştir. Yeni Zellanda Hükümetinin aylık asgari ücretine bakılacak olursa 4 bin Doların üzerinde olduğu belirtildi. Yani Yeni Zellanda Asgari Ücretine Bakacak olduğumuz zaman bazı iş yerlerinin asgari ücreti ise yaklaşık 590 Dolar şeklinde olduğu görülmektedir.

yeni-zelenda-isci-alimi.jpeg

Hangi Kadrolardan İşçi Alımı Yapılacak

Alımı yapılacak olan 12 bin sürekli işçi alımı kadroları aşağıda belirtilmiştir.

Yaşlı Bakımı, Et ve Deniz ürünleri işletmeciliği, Hizmet Turizm, İnşaat ile Altyapı ve Havacılık ( en az 150 kişilik alım yapılacaktır.) olmak üzere toplamda 6 kadrodan 12 bin sürekli işçi alımı yapılacaktır.

İş Başvuru Şekli

Başvuruda bulunmak isteyenler için bazı dönemlerde genellikle uluslararası firmalar tarafından genellikle yurtdışı iş ilanları yayınlanmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler uluslararası firmaların sitelerini takip etmeleri gerekir. Kişilerin kendi alanına göre sık sık iş ilanları yayınlanmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.