Vezirhan Belediyesi Tam Zamanlı KPSS’siz Memur Alacak

Vezirhan Belediyesi Tam Zamanlı KPSS’siz Memur Alacak

Vezirhan Belediye Başkanlığı memur alımı yapacak. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için kamu işveren statüsünde KPSS’siz memur ataması gerçekleşecektir. Kurum tarafından istenilen şartlar ve müracaat tarihleri haberimizde...

Belediye İş İlanları

Vezirhan Belediye Başkanlığı, 10 Kasım 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu güncel ilana göre 2 kanal ve ızgara işçisi alımı yapacaktır. Kurum tarafından yapılacak olan kura işlem sonucuna göre belirlenecek olan personel alım ilanı için adayların başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve şartları haberimizde sizlere sunulmuştur.

İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

En az ilkokul mezunu en fazla istediği lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır.

Adayların kanalizasyon bakım ve onarım eğitim belgesine sahip olması gerekmektedir.

En az 5 yıl olmak kaydıyla B sınıfı sürücü belgenizin olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanacak olan kişilerden alım yapılacaktır.

Erkek adayların askerlik görevlerini ilan yayın tarihi itibariyle yerine getirmiş olması veya muafiyet belgesine sahip olması istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olmanız istenmektedir.

Emekli olmayan veya emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.
Kura İşlemi

KPSS şartı olmadığı için işe alınacak olan personeller yapılacak olan kura işlemine göre belirlenecektir. 2. noter binasın da 21 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşecektir. 10:00 – 11:00 arasında başvuru yapan adaylardan kura çekimi yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Bilecik iş ilanları kategorisinde 00007919878 İŞKUR iş ilan numarası ile yayımlanmış olan ilana başvurular 10 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. Son başvuru tarihi 14 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular İŞKUR e - şube aracılığı ile online, ALO - 170 hattını arayarak veya bulunduğunuz şehirdeki hizmet noktalarından şahsen yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.