Üniversite Hastanesi En Az İlkokul 5 Temizlik İşçisi Alımı! Noter Kurasıyla!

Üniversite Hastanesi En Az İlkokul 5 Temizlik İşçisi Alımı! Noter Kurasıyla!

Temizlik işçisi alımı ilanı bekleyenler ve ilkokul mezunu olan adaylar bu ilan size göre! Üniversite Hastanesi kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya 5 temizlik işçi alımı için ilan verdi. İşe alım sürecine dair şartlar haber içeriğimiz de!

Üniversite Hastanesi, tarafından yayınlanan ilana göre 5 temizlik işçi alımı yapılacaktır. Başvuru sürecinin ardından işe alınacak personeller belirlenirken noter kurası ve sözlü mülakat ile alım yapılacaktır. İlan kılavuzu içerikte verildi!

Noter Kurasıyla Temizlik İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapacak olan adaylardan eğitim düzeyi olarak; en az ilkokul mezunu adaylar başvuru da bulunacaklardır. Lise ve önlisans mezunu adaylar bu ilana başvuru da yaparken, lisans mezunu adaylar başvuru yapamayacaklardır.

İşe alınacak olan personellerin temizlik işçisi kadrosun da düzenli çalışmasına engel hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Bu kadro için Türk uyruklu vatandaşlardan alım yapılacaktır.

Adayların başvuru tarihi itibariyle 18 yaşından küçük; 40 yaşından büyük olmaması şartı aranmaktadır.

5 İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nedir?

Başvuru belgeleri Hastane tarafından işe girmeye hak kazanan adaylardan istenecektir. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 6 adet vesikalık fotoğraf, İkametgah Belgesi, Adli Sicil Belgesi, SGK’dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge ve erkek adaylar için Askerlik durumlarını gösterir belge kurum tarafından istenecek olan belgelerdir.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Tarihleri Belli Oldu! Adaylar Başvurularını Nasıl Yapacaklar?

Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine bünyesin de yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 23 Ocak 2023 – 27 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacaklardır. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden veya ALO 170 hattı üzerinden başvuru yapacaklardır. Bu iki yöntem hariç yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İşe alınacak personeller sürekli işçi kadrosun da istihdam edilecektir.

İşe Alımlar Noter Kurasıyla!

İşe alınacak personeller 8 Şubat 2023 tarihin de 09.00 ve 11:00 saatlerin de Üniversite tarafından yapılacak olan noter kurasına göre belirlenecektir. Noter kurasını kazanan adaylara ardından sözlü mülakat yapılacak ve işe alım süreci tamamlanacaktır.

İŞKUR Sürekli İşçi Alımı Duyurusu Geldi!

Temizlik işçi kadrosun da işe alınacak 5 işçi: 3 engelli kadrosun da ve 2 eski hükümlü / TMY kadroların da işe alınacak olup; Kars Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesin de istihdam edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.