TÜSEB ve TEİAŞ 266 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başlıyor

TÜSEB ve TEİAŞ 266 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başlıyor

Köklü kamu kurumları arasında yer alan TÜSEB ve TEİAŞ bünyelerine onlarca meslekte toplamda 266 kamu işçi alımı için harekete geçti. TÜSEB ve TEİAŞ 266 Kamu İşçi Alımı için başvurular alınmaya başlayacak. İşte detaylar..

Son Dakika: TÜSEB ve TEİAŞ 266 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başlıyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) ve Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ), toplamda 266 kamu işçisi alımı için başvuruların başlayacağını duyurdu. Bu büyük istihdam fırsatı, iş arayanlar için heyecan verici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

TÜSEB ve TEİAŞ İşçi Alımı İlanları

TÜSEB ve TEİAŞ, nitelikli personel ihtiyaçlarını karşılamak ve kamu hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmak amacıyla bu işçi alımı sürecini başlatıyor. İş pozisyonları arasında farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonellerin yanı sıra, destek personeli için de geniş bir yelpaze bulunuyor. İki kurum tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanan kamu işçi alımı ilanlarını siz değerli okuyucularımız için tek sayfada topladık. İşte İŞKUR üzerinden alımı yapılacak Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) ve Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ), toplamda 266 kamu işçisi alımı ilanlarının detayları.

Başvurular başlıyor

TÜSEB ve TEİAŞ kurumlarına yapılacak toplamda 266 kamu işçi alımı için başvuru süreci İŞKUR üzerinden başlıyor. Adaylar bu kurumlar tarafından yayımlanan ilanlara başvurularını 12 Haziran tarihinden yapabilecekler.

tuseb-ve-teias-266-kamu-isci-alimi-basvurulari-basliyor.jpg

TÜSEB İŞKUR Üzerinden 120 Kamu İşçi Alımı İlanı detayları

Sağlık Bakanlığı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 120 sürekli işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Bu alımlar, farklı kadrolarda gerçekleşecek olup, başarılı adaylara daimi kadro imkanı sunulacaktır. Seçim süreci, mülakat sınavıyla yapılacaktır. Alımlar, Ankara ve İstanbul merkez teşkilatlarında gerçekleştirilecektir. Ancak başvurular, tüm Türkiye genelindeki adaylardan kabul edilecektir. Başvurular için önemli bir kriter ise KPSS taban puanının 60 olmasıdır. İlanın detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN..

TEİAŞ İŞKUR Üzerinden146 Kadrolu Kamu İşçisi Alımı İlanı detayları

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ), kadrolu kamu işçisi alımıyla ilgili yeni bir ilan duyurmuştur. İlan kapsamında, farklı şehirlerde ve çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplamda 146 kadrolu kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Bu alımlar, İŞKUR üzerinden yapılan başvurularla gerçekleşecektir.

İlanın detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN..

TÜSEB personel alımı, TÜSEB işçi alımı, son dakika kamu personeli alımı, son dakika işçi alımı, 2023 devlet personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.