Tarım ve Orman Bakanlığı Kadın Erkek İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı Kadın Erkek İşçi Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı yapacağını açıkladı. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtildi. Kamu işveren statüsünde yayımlanmış olan ilan için müracaatlar bugün başladı...

İşçi Alımı İş İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı 10 Kasım 2023 tarihli ilanına göre işçi alımı yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller, çiftçi tarla ürünleri zirai sulamacı unvanında istihdam edilecektir.

KPSS şartı olmadan alım yapılacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve şartları haberimizde verilmiştir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Minimum düzeyde sulama birlikleri alanlarında bir yıl tecrübe kazanmış olmanız ve tecrübe durumunuzu belgelendirmeniz istenmektedir.

İlan yayın tarihi itibariyle en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olan kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır.

Son başvuru tarihi baz alınmak kaydıyla 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Üst yaş sınırı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve sabıka kaydınızın bulunması istenmektedir.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Emekli olmayan emekliliğe hak kazanmamış olan ve Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmayan adaylardan alım yapılacaktır.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekilleri ve Tarihleri Nedir?

00007920421 İŞKUR iş ilan numarası ile Manisa iş ilanları kategorisinde Gediz Sulama Birliği tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular 10 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 14 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını İŞKUR e - şube aracılığıyla online, ALO - 170 hattını arayarak veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru süresi dışında yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.