Süleyman Demirel Üniversitesi KPSS’siz Daimi Kamu Personeli Alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi KPSS’siz Daimi Kamu Personeli Alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı istihdamında bulunuyor. SDÜ KPSS’siz daimi kamu personeli alımı yapılıyor. İlana göre alımı yapılacak unvan ve başvuru şartları detayları yazımızda…

Süleyman Demirel Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İlana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 personel alımı yapacak. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nda istihdam edilmek üzere 2 Yazılım geliştirme uzmanı ve 1 bilgi güvenliği uzmanı alımı yapıyor.

3 Kamu Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik. Matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması ilişiği bulunmaması veya çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

3 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Başvurular 18 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 2 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Batı Yerleşkesi Çünür/ ISPARTA adresine gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.