Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 14 Tekniker ve Teknisyen Alacak

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 14 Tekniker ve Teknisyen Alacak

Kamu ilan iş ilanları yayınlanmaya ve kamu personeli alımı yapılmaya kurumlar tarafından devam ediyor. Son yayınlanan iş ilanına göre farklı unvanlarda tekniker ve teknisyen alımları yapılacaktır.

Kamu personeli alımı yapılmaya ve Kamu ilan iş ilanları yayınlanmaya kurumlar tarafından devam ediliyor. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafın kamu personeli alımı için kılavuz yayınlandı.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular bu ilan yayınladığı tarih itibari ile 15 gün içerisinde istenilen belgelerin ve başvuru formunun personel daire başkanlığına şahsen müracaat ederek yapılacaktır.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alımı yapılacak unvanlar 4 eczacı, 1 biyolog, 1 sahne teknikeri, 1 peyzaj teknikeri, 1 web tasarım teknikeri, 2 asansör sistemi teknisyeni, 1 PVC teknisyeni, 1 inşaat teknolojisi teknikeri, 1 ısıtma ve iklimlendirme teknisyeni ve son olarak 1 destek personeli alımları yapılacağı kurum tarafından yapılan açıklamada belirtilmiştir.

Eczacı unvanına başvuru yapacak adayların eczacılık fakültesi 4 yıllık mezunu olması,

Biyolog unvanına başvuru yapacaklar için moleküler biyoloji ve genetik bölümünden 4 yıl mezun olma ve en az 3 yıl deneyimi bulunması,

Sahne teknikeri alımı için adayların Sahne ve Gösteri Sanatları Işık Teknolojisi veya Sahne ve Gösteri Sanatları Ses Teknolojisi önlisans mezunu olma şartı aranıyor.

Peyzaj teknikeri alım için Peyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj veÇevre Tasarımı bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olma şartı aranmaktadır.

Asansör sistem bakıcısı alım şartı olarak alanında liselerinden mezun olma ve MEB onaylı belgeye sahip olma şartları ile alım yapılıyor.

Isıtma ve İklimlendirme teknisyeni alımı için teknik eğitim veren ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olma ve gerekli belgeye sahip olma şartı aranmaktadır.

Destek personeli alımı için en lise ve dengi okullardan mezun olma ve en az 1 yıl matbaa alanında çalışmış olma şartı ile alım yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.