MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği 110 Personel Alımı

MEB Disiplin Amirleri Yönetmeliği 110 Personel Alımı

Resmi gazete üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Milli Eğitim Bakanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre farklı unvanlarda 1.10 personel alımı yapıyor. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Milli Eğitim bakanlığı kamu kurumuna binlerce personel alımı yapıyor. İlana göre MEB Disiplin amirleri yönetmeliği bünyesinde istihdam edilmek üzere bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı yapıyor.

Bu Yönetmeliğin amacı; İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Çocuk Akademisi Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemek, İstanbul Üniversitesi. Cerrahpaşa Çocuk Akademisi Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemek,

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine bilim, sanat, kültür ve spor alanlarında yaz ve kış okulları düzenlemek, Yaz ve kış okulları kapsamında öğrencilere bilimsel düşünme yeteneği kazandırmak, bilgi ve becerilerini geliştirmek üzere Üniversite içinde ve dışında teknik ve sosyal amaçlı geziler düzenlemek olduğu belirtilmiştir.

Müdür, Üniversitenin öğretim üyeleri arasından Rektör tarafından, üç yıl süre ile görevlendirilir. Süresi dolan Müdür, yeniden görevlendirilebilir.

Yönetim Kurulu üyelerinin görev süresi üç yıldır. Görev süresi dolan üyeler yeniden görevlendirilebilir. Arka arkaya üç toplantıya mazeretsiz katılmayan üyenin üyeliği düşer. Ayrılan üyelerin yerine, aynı usulle kalan süreyi tamamlamak üzere yenileri görevlendirilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.