Kamu Belediye 18 Yaşla İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor! İşkur İlanları

Kamu Belediye 18 Yaşla İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor! İşkur İlanları

Kamu Belediyesi 18 yaşla ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre Yazıcık Belediyesi ve Serenli Belediyesi 18 yaşla ilkokul mezunu bünyesine işçi alımı yapacağını duyurdu. Kamu Belediyeleri başvuru şartları ve zamanını haber

Yazıcık Belediyesi ve Serenli Belediyesi yayınladığı ilana göre en az ilkokul mezunu birçok unvanda işçi alımı yapıyor. Yazıcık Belediyesi ve Serenli Belediyesi İşkur ilanları sayfasında duyurduğu ilana göre en az ilkokul mezunu bünyesinde istihdam etmek üzere 7 işçi alımı yapacağını duyurdu. Yazıcık Belediyesi bünyesine 3 temizlik işçisi alımı yaparken, Serenli Belediyesi yayınladığı ilana göre 4 beden işçisi alımı yapıyor.

Yazıcık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olup, en fazla lise ve dengi okullardan mezun olmak,

18 yaşından büyük olmak,

Kamu haklarından mahrum kalmamak,

Dolandırıcılık, sahtecilik ve diğer suçlardan dolayı mahkum olmamak,

Görevini yapmasına sağlık sorunu olmayan,

Serenli Belediyesi Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

18-39 yaşları arasında olup, 11 Mayıs 1983 yılı sonrası doğmak,

En az ilkokul mezunu olurken, en fazla lise düzeyinde mezun olmak,

İşçi Alımı Başvuru Zamanı ve Müracaat Şekli

Kamu Belediyeleri işçi alımı ilanına başvurmak için adaylar 11 Mayıs 2022 ile 16 Mayıs 2022 tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını şahsen işkur hizmet noktalarına giderek, alo 170 hattından veya elektronik ortamda yapmaları gerekiyor. Elektronik ortamda yapacak adaylar başvurularını İşkur E-Şube üzerinden giriş bilgilerini kullanarak giriş yaptıktan sonra iş ilanları sayfasından işyeri türünü kamu seçerek veya aşağıda vereceğimiz iş ilan numarasını yazarak direk ilana ulaşabilirsiniz.

Serenli Belediyesi işçi alımı için 24 Mayıs 2022 tarihinde Serenli Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında kura çekimi yaparak hak kazanan adayları belirleyecektir. Adaylar belirlendikten sonra Fatih Mahallesi Yeni Sokak Niksar Tokat adresinde görevlendirilecektir.

Yazıcık Belediyesi işçi alımı için ise 18 Mayıs 2022 tarihinde Niksar Yazıcık Belediyesi Hizmet Binasında kura çekimi yaparak adayları belirleyecektir. Hak kazanan adaylar Cumhuriyet Meydanı Kültür Mahallesi Niksar Tokat adresinde istihdam edilecektir.

Serenli Belediyesi Beden İşçisi İşkur İş İlan Numarası: 00006768181

Yazıcık Belediyesi Temizlik İşçisi İşkur İş İlan Numarası: 00006768950

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.