İŞKUR İlanları! MAKÜ 7 Sürekli İşçi Alımı İlanı

İŞKUR İlanları! MAKÜ 7 Sürekli İşçi Alımı İlanı

MAKÜ İŞKUR ilanları üzerinden 7 sürekli işçi alımı ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinden yayımlanmış olan ilana 4 ayrı kadro da istihdam yapılacaktır. Başvuru detayları ve tarihleri haberimizin içeriğinde verilmiştir

MAKÜ tarafından büyük istihdam projelerinden biri daha Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanmıştır. Yayımlanmış olan başvuru kılavuzu detaylarına göre; 1 süt ve süt ürünleri işlemecisi, 1 pastörizör 1 tarım işçisi ve 4 hayvan bakıcı alımı yapılacaktır.

Sürekli İşçi Alımı Müracaat Koşulları Açıklandı!

Süt ve Süt Ürünleri İşlemecisi: Meslekte tecrübe edinmiş olan 20 – 40 yaş aralığındaki adaylar başvuru yapacaklardır. En az lise veya dengi okullardan mezun olanlardan alım yapılacaktır. Başvuru için diploma belgesi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği, BRC, IFS sertifikaları istenmektedir. Kurs bitirme sertifikaları da kabul edilecektir.

Pastörizör: Üretim aşamasında kullanılan makinaların temizliğinde görevlendirme yapılacaktır. En az 2 yıl mesleki tecrübe şartı aranmaktadır. Yaş şartı ve eğitim şartı bir önce ki kadro ile aynı istenmektedir. Sertifika olarak ise hijyen bitirme sertifikası istenmektedir.

Tarım işçisi: 18 – 48 yaş aralığında olanlardan alım yapılacaktır. En az ilkokul mezunlarında alım yapılacaktır.2 tecrübe şartı istenmektedir ve bu durumu SGK raporu ile belgelendirilmelidir.

Hayvan Bakıcısı: Başvuruları adaylarının bu kadro için ise 18 – 40 yaş aralığında olması şartı aranmaktadır. İlköğretim mezunlarının da başvuru yapacağı kadro için şartları sağlayan lise, önlisans ve lisans mezunlarından da başvurular alınacaktır. B sınıfı ehliyet belgesi istenmektedir.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İlana başvurular 17 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Son başvuru tarihlerinden sonra yapılacak olan başvurular değerlendirme aşamasına alınmayacaktır. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı ilanı için açıklanmış olan başvuru yöntemi ise İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak başvuru yapacaklardır. Onun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.