Eti Maden Lise Mezunu Yeni Kamu Personeli Alımı

Eti Maden Lise Mezunu Yeni Kamu Personeli Alımı

Eti Maden tarafından resmi olarak yapılan ilan açıklama yayınlandı. Son ilan açıktan işçi alımı ve kamu personeli alımı yapılacak. Eti Maden başvuruları ne zaman yapılacak? Başvuru şartları neler?

Eti Maden tarafından yapılan son kamu personeli alımı iş ilanı ile Balıkesir Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü ve Eskişehir Seyitgazi Kırka Bor İşletme müdürlüğünde çalıştırılacak daimi işçiler olarak alınacak personeller için açıktan temin işlemleri yapılacak.

Eti Maden tarafından yapılan açıklamada alınacak boş kadro ve ünvanlar;

Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 1 Proses İşçisi lise ve dengi okul mezunları arasından,

Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü bünyesine 1 Proses İşçisi lise dengi okul mezunları arasından alınacak.

Eti Maden belirtilen personel alımı için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne bu kamu personeli alımlarının gerçekleştirilmesi için talepte bulunulduğu ve bu ilanlar için başvuru ekranlarının İŞKUR ekranlarından 25 Kasım 2021 tarihinde yayınlanması talep edilmiştir.

Sürekli işçi alımı olarak yapılacak devlet personeli alımı personel adaylarının Eskişehir için yapılan ilanda adayların engelli olması, Balıkesir için başvuru yapacak personel adaylarının TMY (Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Malül Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) olması gerekmekte ve diğer alım şartları için İŞKUR iş ilanının takibi gerekmektedir.

Eti maden personel alımı İŞKUR üzerinden yayınlandığında İŞKUR ilanları açıklamaları ve ilan numaraları ayrıntılı yayınlanacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.