Et ve Süt Kurumu Ankara Fabrikası Sürekli Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Ankara Fabrikası Sürekli Kamu İşçi Alımı

Et ve süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden sürekli kamu işçi alımı ilanını yayınladı. Yayınlanan ilana göre Et Kombinası Müdürlüğü bünyesindeki personel açıklığını kapatmak için kamu işçi alımı yapıyor. Sürekli kamu işçi alımı ilanının detayları...

Et ve süt Kurumu Genel Müdürlüğü güncel sürekli kamu işçi ilanını yayınladı. İŞKUR iş ilanları üzerinde yer alana ilan iş ilanına göre Et ve süt Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı olan Sincan Et Kombinası Müdürlüğüne 1 beden işçisi alımı yapacak olup alımı yapılacak olan adayların en az lise ve dengi okullardan mezunu olması gerekmektedir.

Sincan Et Kombinası Müdürlüğüne başvuralar halen devam ediyor. Başvuruda bulunacak olan adaylar noter kurasına tabi tutulacaklardır. İŞKUR üzerinden Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Alımı yapılacak olan beden işçisi için istenilen şartları taşıyan ve başvuru esnasında istenilen belgeleri eksiksiz yerine getirenler başvurularını tamamlayabileceklerdir. Sincan Et Kombinası Müdürlüğü başvuru sırasında hangi şartları istiyor.

Başvuru Esnasında İstenilen Genel Ve Özel Şartlar Nelerdir

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu hakların mahrum edilmemesi,

Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması,

En az Lise mezunu olması,

En az 18 yaşını doldurması,

Arşiv araştırma sonucu olumlu yanıt alınması,

Askerlik hizmetini yerine getirmiş olması,

Adli sicil kaydı ile sağlık raporu,

Ağır işlerde çalışa bilmesi için herhangi bir sağlık sorunu olmaması ve ağır işlerde çalışabilir denilmesi için tam teşekkürlü devlet hastanesinden heyet kurul raporu alması lazım,

Başvurular Nasıl Yapılır Ve Tarihleri

Yapılacak olan kamu işçi alımı başvurusu 28 Haziran 2022 tarihinden başlayıp 4 Temmuz 2022 Tarihine kadar devam edilecektir. Ankara Sincan Et Kombinası Müdürlüğüne iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR resmi web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra iş ilanları kısmından başvurularını tamamlayabilirler. Ya da Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılacak olup herhangi bir Mail posta yolu ve Şahsen yapılan başvuralar dikkate alınmayacaktır.

Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlan Numarası 00006883889

Kamu işçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar TMY (Terörle Mücadeleden Yararlananlar) kapsamında olmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum