Bursa Büyükşehir Belediyesi 19 Kamu İşçi Alımı Yapacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi 19 Kamu İşçi Alımı Yapacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 19 kamu işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili alanda göreve alım için adaylardan herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı belirtildi. İlana dair detaylar haberde.

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Bursa Park Bahçe ve Kültürel Hizmetler (BURFAŞ), güncel ilanda bulundu. 7 Garson ve Komi personeli, 2 Alakart ve Tava Aşçı personeli, 3 Şef Garson Personeli, 1 Pide Fırın Ustası, 3 Aşçıbaşı ve 1 Tesis sorumlusu (İş güvenliği Uzmanı), 2 Marangoz ve 1 Ses Işık personeli olmak üzere belediye 7 farklı unvanda toplam 19 daimî süreli personel alımı yapacağını açıkladı.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Garson / komi alımı: En az 2 yıl tecrübeye sahip olmaları ve tercihen içecek ve yiyecek sektöründe tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.

Marangoz Alımı: Adaylarının tercihen meslek liselerinin Ağaç İşleri bölümü diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Ses Işık personeli alımı: Meslek liselerinin Elektrik ve Elektronik diplomasına sahip olmaları ve 3 yıl iş tecrübesine sahip olmaları gerekmektedir.

Şef / Garson alımı: için adayların en az 7 yıl restoren kafeterya veya lokanta iş tecrübesine sahip olmaları ve tercihen orta seviyede İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir.

Alakart ve Tava Aşçı alımı için adayların en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olmaları ve tava, ızgara veya sulu yemek yapabilen otel restoren ya da lokanta mutfaklarında çalışmış olmaları gerekmektedir.

Pide / Fırın Ustası alımı için adaların mesleki bonservis ve meslek sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Vardiyalı çalışma saatlerine bir engellerin bulunmuyor olmasında aranan nitelik arasındadır.

Tesis sorumlusu (İş güvenliği uzmanı) alımı için adayların iş sağlığı güvenliği alanında en az 3 yıl görev almış olmaları gerekmektedir. Bakanlık onaylı A veya B sınıfı İş Güvenliği uzmanı belgesine sahip olmaları ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Aşçıbaşı alımları için adayların en az 10 yıllık iş deneyimine sahip olmaları ve usta öğretici belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Bursa iş ilanları kategorisinde yapılacak olan personel alımı başvuruları 17 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını istenilen belgeler ile başvuru adresine yapacaklardır. Başvuru adresi: Santral Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 1/5 - 2 olarak verilmiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.