Belediye İŞKUR Üzerinden 15 Bin TL Maaşla Sürekli İşçi Alımı

Belediye İŞKUR Üzerinden 15 Bin TL Maaşla Sürekli İşçi Alımı

Belediye İŞKUR üzerinden daimi kadro da sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan kılavuzda göre ortalama 15 bin TL maaşla sürekli işçi alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunlarının başvuru yapacağı ilan da başvuru şartları açıklandı!

Belediyeler kamu personeli alımı ilanları vermeye devam ediyor. En az ilkokul en fazla ise ortaokul mezunlarının başvuru yapacağı ilana göre unvanlar belli oldu! Ehliyeti olan vatandaşların başvuru yapacağı sürekli işçi alımı ilanına başvurular bugün (2 Kasım 2022) başladı!

Hangi Kadro da Alım Yapılacak?

Kepçe operatörü ve su yalıtımcısı alımı yapılıyor.

İŞKUR İlanları! Başvuru Şartları Şunlardır

Su Yatımcısı Kadrosu için: En az ilkokul en fazla ortaokul mezunu olma şartı aranıyor. İlan da en az 1 yıllık tecrübe ve bunu SGK raporu ile kanıtlamak isteniyor. Kamu eğitim kurumlarından alınan Mesleki

Eğitim Belgesi istenmektedir. En fazla 35 yaşında olan adaylar ilana başvuru da bulunacaktır.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler: Nüfus Cüzdanı, Mesleki Yeterlilik Belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, Diploma, Yerleşim Yeri Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Sağlık Kurulu Raporu, 1 yıllık SGK hizmet dökümü belgesi.

Kepçe Operatörü Kadrosu için: En az lise mezunu olmak gereklidir. Kepçe operatörü olarak 5 yıl çalışmış olmak ve SGK hizmet döküm belgesine sahip olmak. En az 5 yıllık G sınıfı ehliyet belgesinin olması gerekmektedir.36 yaşından gün alan adaylar başvuru da bulunamayacaktır.

Başvuru Belgeleri: Kimlik Kartı, Nüfus Kayıt Örneği, Sürücü-Operatör Belgesi, Mezuniyet Belgesi, İkamet Belgesi, Adli Sicil Kaydı, Sağlık Kurulu Raporu, SGK 5 yıllık hizmet dökümü raporu.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İŞKUR üzerinden belediye sürekli işçi alımı ilanına başvurular 2 Aralık 2022 tarihinde başlamıştır. 6 Aralık 2022 tarihinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapacaklardır. Başvuru belgelerini de başvuru da teslim etmek gereklidir. Farklı yollarla başvuru yapılamayacaktır.

Kepçe operatörü İŞKUR iş ilan numarası: 00007192127

Su yalıtımcısı İŞKUR iş ilan numarası: 00007192126.

İşe alınacak personeller Elazığ ili Karakoçan Belediyesi tarafından istihdam edilecektir. Başvurular da ikamet şartı istenmektedir. En az son iki yıldır Karakoçan ilçesinde yaşıyor olmak gereklidir. Su yalıtımcısı kadrosun da başvuru yapan adayların en az %40 oranında engelli olması şartı istenmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum