Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi Daimi İşçi Ve Memur Alımı

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi Daimi İşçi Ve Memur Alımı

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi daimi işçi ve memur alımı. Alım şartları neler olacak? Başvuru süreçleri nelerdir? Kimler başvura bilecek? Hangi nitelikte Alım olacak? İstenilen ayrıca evraklar nelerdir?

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi daimi işçi ve memur alımı yapıyor.

Başvuru sürece ne aralıkta olacak? Aday sıralaması ve seçimler nasıl gerçekleşecek? Soru işaretlerin cevapları haber kaynağımızda sunulmuştur.

Daimi personel alımı olarak çalışabilecek KPSS şartsız aday alınacaktır ilanen duyurulur. Adaylar istenilen niteliklerde olup evrakları ile birlikte başvuruya müracaat edip onay süreci sonrası sözlü mülakatlara girerek adaylar sözlü mülakata göre değerlendirilecektir.

İşçi Alımı Gereken Branşları

İş Makinası Operatörü,

Bakım ve Onarım Hizmetleri,

Isıtma Sıhhi Tesisatçı,

İş makinası Operatörlüğün özel şartları: İş Makinası Kullana bilmek için Operatörlük sertifikası olmak, Kaldırma, yükleme, istifleme(forklift), İş makinası kullanma yetki belgesine sahip olmak, Beko loder (Lastik Tekerlekli) İş makinası Yetki belgesi, minimum B sınıfı ehliyeti isteniyor.

Bakım ve Onarım Hizmetleri için istenilen özel şartlar: Millî Eğitim tarafından onaylı Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanında Ustalık Belgesine sahip olmak. Isıtma ve Doğalgaz İç tesisat Sistemleri ilgili eğitim almış olmak belge ibraz etmek. Doğal boru Kaynağı ile ilgili eğitim almış olmak aynı şekilde belgeye dayalı ibraz etmek. Isıtma ve Sıhhi Tesisat alanında en az 5 (beş) yıl iş tecrübesi olması iş tecrübesini SGK hizmet dökümü ile belgeye dayandırmak.

Genel Koşullar nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı sayılmak,

Yükümlülük vaziyetini bitirmiş olmak,

Sicil dosyası temiz olmak.

Alım yapılan kurum bölgesinde ikametgah ediyor olmak,

İstenilen Evraklar nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kart/Nüfus Cüzdan fotokopisi, İkametgah (E-devlet Üzerinden), SGK hizmet döküm belgesi, Adli Sicil kaydı belgesi, Diploma fotokopisi ve aslısı, Tam teşekküllü Sağlık kurulu(heyet), Fotoğraf bir adet, MEB tarafından onaylı MYT belgesi isteniyor.

Başvuru Tarih aralığı ve başvuru şekli

Türkiye İş Kurumuna giriş yaparak Ankara iş ilanları ile giriş yapılabilir.

Başvuruları 14 Şubat 2022 ile 18 Şubat 2022 tarih arasında yapılacaktır. Adaylar bu tarih aralığında İŞKUR kapısından başvurularını yapacaklardır.

Onaylanacak aday tarihler 25/02/2022 tarihinde internet sitesinde duyurulacaktır onaylandıktan sonra sözlü mülakat tarih aralığı ise 04/03/2022 tarihinde yapılacaktır kazan hak adaylar 09/03/2022 tarihinde kazanan kişiler açıklanacaktır. Hak kazanan aday ise 25/03/2022 tarihine kadar evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.