Anadolu Jet 35 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapacak! En Az Lise

Anadolu Jet 35 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapacak! En Az Lise

Anadolu Jet resmi kariyer internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre personel alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile ön lisans ve lisans mezunlarına da uygun kadrolar verildiği açıklandı...

Personel Alımı İş İlanları

Anadolu Jet, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylar ayrıldı. Personel alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için başvurularda ikamet şartının aranmadığını ve Türkiye geneli kabul edileceği belirtildi. 5 farklı alanda yayınlanmış olan ilanlar incelendiğinde yüksek maaş ödemesi yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizler için sunduk.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Unvanlar

Yayımlanmış olan güncel kılavuza göre alım yapılacak kadrolar ve unvanlar şu şekilde detaylandırılmıştır; uçuş harekât uzmanı, yer hizmetleri alanında personel, havacılık sektöründe personel, II. pilot ve kaptan pilot alımı yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Uçuş hareket uzmanı: Bölüm şart aranmaksızın en az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için daha önce havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedenleriyle işten ayrılmamış olmanız ve iyi derecede İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir.

Yer hizmetleri personeli: En az lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre havacılık sektöründe en az bir yıl yer hizmetleri tecrübesine sahip olmanız gerekmektedir.

Hava hizmetleri personeli: Havacılık sektöründe en az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olan lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanına göre, Microsoft Office programlarını aktif bir şekilde kullanabiliyor olmamız istenmektedir.

II Pilot alımı: En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre adli sicil ve adli sicil arşiv kaydınızın bulunmaması istenmektedir. Aynı zamanda akıcı bir şekilde Türkçe konuşabiliyor olmamız gerekmektedir.

Kaptan Pilot: En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre uçuş, kusuru veya disiplinsizlik nedeniyle herhangi bir yazılı ceza almamış olmanız istenmektedir.

Devlet Personel Alımı Başvuru Süreci

Söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar başlamış olup başvurularınızı https://ajet.hrpeak.com/jobs adresi üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.