600 İlköğretim Ortaöğretim Önlisans Mezunu Personel Alımı

600 İlköğretim Ortaöğretim Önlisans Mezunu Personel Alımı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre farklı şehirlerde farklı unvanlarda 600 personel alımı yapıyor. Son başvuru tarihleri 1 Mart 2022 olduğu belirtildi.

Mesleki Eğitim Kursu Türkiye geneli birçok şehirde birçok farklı unvanda 600 kişilik personel alımı yapacağını ilan etti. Şehirler belirlendi.

Mek  Dokuma Konfeksiyon Makineci, Kadın Giyim Modelist Yardımcısı, Kadın Dış Giysileri Dikim Elemanı, Bilgisayar Oyunları Programcısı, Erkek Üst Giysileri Dikim Elemanı, Endüstriyel Yuvarlak Örme Operatörü, Giysi Tadilatçısı, İç Giyim Konfeksiyon Makineci, Kurumsal Kaynak Planlama Uzmanı, Bulut Bilişim Uzmanı unvanlarında personel alımı yapılacağı belirlendi.

MEK 600 Personel Alım Şartları;

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 15 yaşını tamamlamış olmak, Mesleğin gereklerine uygun olarak belirlenen özel şartlara sahip olmak, Kurumca aynı meslekte düzenlenen kursu tamamlamamış olmak, İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmak, Emekli olmamak, Kurslara katılmama yönünde yaptırım uygulanmıyor olmak şartları ile alım yapılacaktır.

MEK İşçi Alımı Başvuru Tarihleri ve Şekli

Başvurular 1 Mart 2022 tarihinde başlamış olup 7 Mart 2022 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=1 linkine girilip yapılacaktır.

Alımlar Hangi Şehirlerde Geçerli

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Şırnak merkez ve tüm ilçeleri, Siirt merkez e tüm ilçeleri, Bingöl merkez ve ilçeleri, Adıyaman merkez ve ilçeleri, Van merkez ve ilçeleri, muş merkez ve ilçeleri, Kütahya merkez ve ilçeleri, İstanbul merkez ve ilçeleri. Mardin merkez ve ilçelerinde personel alımı yapılacağı belirlendi.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.