Vakıf Katılım Bankası Banka Personeli Alımı

Vakıf Katılım Bankası Banka Personeli Alımı

Vakıf Katılım Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre banka personeli alımı yapacağını duyurdu. 2023 yılı ekim ayı kapsamında yayımlanmış olan ilana göre KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır. İlana ilişkin detaylar haberde

Banka Personeli alımı İş İlanları

Vakıf Katılım Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı yapacağını açıkladı. 81 şehirden başvuruların kabul edileceği banka tarafından açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunulmuştur.

Banka Memuru alımı İş İlanları

Banka tarafından yayımlanmış olan ilana başvur yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Adayların lisans düzeyinde Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölüm mezunu olmanız gerekmektedir. (İlgili bölümlerden birinde okuyan adaylardan da başvurular kabul edilecektir.)

Temel SQL bilgisine sahipsen, C#, C++, Java, C, Python ve benzeri dillerden birini aktif olarak kullanıyor ve biliyor olmanız gerekmektedir.

Yapay Zekâ, görüntü işleme, makine öğrenmesi, doğal dil işleme ve blockchain konularından birinden tecrübe kazanmış olmanız gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım olacaktır.

Takım çalışmasına yatkın olan ve insan ilişkileri kuvvetli adayların alımı gerçekleşecektir.

Banka Personeli alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Vakıf Katılım Bankası tarafından güncel olarak yayılanmış olan personel alım ilanına başvurular başlamıştır. Adaylar başvurularını 31 Aralık 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.