TCDD ve JGK 91 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor

TCDD ve JGK 91 Kamu İşçi Alımı Sona Eriyor

Devlet Demir Yollar ve Jandarma Genel Komutanlığı 91 kamu işçi alımı İŞKUR başvuruları 8 Aralık 2023 tarihi bitimi ile sona erecek. TCDD ve JGK personel alımı başvurusu yapacaklar en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

TCDD VE JGK Kamu İşçi Alımı

İŞKUR üzerinden başvuruları alınmaya başlanan kurumların ilanları sona eriyor. TCDD ve JGK personel alımı İŞKUR başvuruları 8 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar yapabilir. Elektronik başvuruları 23:59 kadar internet üzerinden yapılacak.

TCDD Personel Alımı: Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 15 şehirde istihdam açtı. TCDD 62 kamu personeli alımı başvurularını hafta boyunca alacak. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden 4-8 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacak.

TCDD Kamu Personeli Alımı Şehir Listesi: İstanbul, Kırklareli, Edirne, Eskişehir, İzmir, Malatya, Sivas, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Mersin, Hatay, Niğde, Afyonkarahisar ve Denizli şehri alımı yapıyor.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İlan Detayları: Teşekkül işyerlerine belirsiz süreli iş sözleşmesiyle 42 tren teşkil işçisi ve İzmir Liman İşletme Müdürlüğüne 20 gemi yükleme işçisi olmak üzere 62 işçi alınacaktır. İlan detay haberi için tıklayın.

Jandarma Genel Komutanlığı Kadrolu İşçi Alımı İlanları

JGK personel alımı ile şehirlere istihdam sağlıyor. İŞKUR üzerinden başvuruları elektronik ortamda 8 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar yapılacak. Başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olabilecek. Her meslek ve şehir ilanı farklı olduğu üzere İŞKUR üzerinden Jandarma olarak sorgulayınız.

Jandarma Bakım Komutanlığı İşçi Alımı

Jandarma Genel Komutanlığına bağlı, Jandarma Bakım Komutanlığı (Etimesgut/ANKARA) işyerinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi uyarınca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 29 (yirmi dokuz) sürekli işçi alımı yapılacaktır. Başvuru detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.