Sümer Holding 2 İlde Hibrit ve Tam Zamanlı Personel Alımı

Sümer Holding 2 İlde Hibrit ve Tam Zamanlı Personel Alımı

Sümer Holding güncel ilan yayınladı. Yayımlanmış olan ilana göre ikamet şartı aranmadan 2 ilde personel alımı yapılacaktır. Hibrit ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamış olup sürece dair detayları...

Banka İş İlanları

Sümer Holding, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 ilde mühendis ve tıbbi satış mümessili unvanlarında personel alımı yapacağını açıkladı. Yüksek maaş tutarında yapılacak olan alım ilanı için kurum tarafından KPSS şartının aranmadığı belirtildi.

Bu nedenle işe alınacak olan personeller kurum tarafından gerçekleştirilecek olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilhanın gerekli olan detayları ve şartları aynı zamanda başvuru ekranı haberimizin içeriğinde sizlere sunulmuştur.

Personel Alımı İş İlanı Müracaat Koşulları Nedir?

Mühendis alımı: Söz konusu kadroya başvuru yapmak isteyen adayların, üniversitelerin makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, fizik mühendisliği, biyomedikal mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden birinden ilana başvuru yapmadan diploma belgesine sahip olması gerekmektedir.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylardan alım yapılacaktır. Planlama ve raporlama konusunda tecrübeli olmanız gerekmektedir.
Aynı zamanda insan ilişkilerinde başarılı ekip çalışmasına yatkın, sistemle disiplinden ödün vermeyen ve sonuç odaklı çalışabilen adaylardan alım gerçekleşecektir.

Analitik düşünebilen ve problem çözme yetkinliğine sahip olan kişiler, başvurularda tercih sebebi olarak açıklanmıştır.

Tıbbi satış mümessili: Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydıyla Türkiye, İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurulumu sorumlu müdür belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen satış potansiyeli yüksek dinamik ekip arkadaşı aranmaktadır.

Esnek çalışma saatlerine uygunluk göstermeniz ve seyahat engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan başvurular kabul edilecek olup, erkek adaylarını ilan yayın tarihi itibariyle askerlik görevlerini tamamlamış olması beklenmektedir.

Banka Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Merkez teşkilat da istihdam edilmek üzere yapılacak olan bu banka memur alımı ilanı için başvurular online başlamıştır. Adaylar başvurularını kurumun resmi internet (https://kariyer.sumergida.com/Login/Index/?ReturnUrl=%2f) sitesi aracılığı ile çevrimiçi platformda elektronik olarak gerçekleştireceklerdir. Kasım ayı iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilan için şahsen veya posta yoluyla yapılacak olan başvurularda değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Cep uygulamamızı indirerek tüm kamu ilanları için takipte bulunabilirsiniz.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.