MEB YİĞİTEK Bireysel Danışman Alımı! MEB İş İlanları Başvurusu

MEB YİĞİTEK Bireysel Danışman Alımı! MEB İş İlanları Başvurusu

Milli Eğitim Bakanlığı YİĞİTEK Genel Müdürlüğü bireysel danışman alımı ilanına çıktı. MEB personel alımı KPSS şartsız olarak yapıyor. İş ilanı başvuruları aşağıda verdiğimiz link üzerinden online gerçekleşecektir.

MEB YİĞİTEK Personel Alımı İş İlanı!

Milli Eğitim Bakanlığı bireysel danışman alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. MEB personel alımı ilanına başvuruları online olarak aşağıda verilen adresten yapılacak.

Dünya Bankası finansmanı ile yürütülen Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim (GOUE) Projesi (Proje No: P173997, İkraz No:9152-TR) kapsamında, bir “Satın Alma Uzmanı”, bir “İzleme ve Değerlendirme Uzmanı”, bir “Dijital İçerik Geliştirme Uzmanı” ve iki “Dijital İçerik Tedarik ve Üretim Planlama Uzmanını” süreli olarak istihdam etmek üzere bireysel danışmanlık hizmeti alımına çıkılmıştır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvurmak isteyen adaylar Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü internet sayfası (yegitek.meb.gov.tr) “Duyurular” kısmından görev tanımları ile başvuru bilgi ve belgelerine erişebilir. Başvurular yine aynı linkten çevrimiçi olarak veya elden/posta yoluyla YEĞİTEK Genel Müdürlüğüne teslim edilerek gerçekleştirilebilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti, Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim Projesi (P173997) kapsamındaki harcamaları finanse etmek üzere Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (IBRD-Dünya Bankası) bir ikraz sağlamıştır. İkraz hasılasının bir kısmı Proje kapsamında yapılacak danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır.

Türkiye Güvenli Okullaşma ve Uzaktan Eğitim (SSDE) Projesi, uzaktan eğitim ile güvenli bir eğitim sağlamak teknolojinin etkin kullanımıyla eğitimin kalitesi ve erişilebilirliğini artırmak için Türkiye'nin eğitim sektörünü desteklemeyi hedefleyen bir projedir. Projenin, ülkemizin Eğitim Teknolojisi yatırımlarına kayda değer bir biçimde katkı sağlaması ve kriz durumlarında eğitim sistemine güç katması beklenmektedir. Projenin tamamlanma tarihi 30 Haziran 2025’tir.
Proje tasarımı içinde birbiri ile bağlantılı olan 3 bileşen bulunmaktadır. Bunlar:

Acil Durum Bağlantısı ve Acil Durumlarda Eğitim için BT Altyapısı

Güvenli ve Kaliteli Dijital İçerikler ve Pedagoji; Eğitim Teknolojileri Ekosisteminin Geliştirilmesi

Dirençli Eğitim Teknolojileri için Kurumsal Kapasite.

MEB Memur Alımı Öğrenim Durumu Şartları!

Üniversitelerin dört yıllık Hukuk, Maliye, Ekonomi, İktisat, İşletme ve Mühendislik fakülteleri lisans programlarından ve/veya Yüksek lisans programlarından mezun olmak ve en az 10 yıllık satın alma alanında mesleki deneyim; veya Üniversite mezunu olmak ve Dünya Bankası usullerine benzer uluslararası satın alma usulleri uygulanan bir alanında en az 10 yıllık mesleki deneyimi,

Dünya Bankası satın alma usulleri konusunda en az 3 yıllık deneyim;

Ofis ekipman ve bilgi işlem sistemlerinin kullanımında yeterli olmak (Word, Excel, PowerPoint, Ms Project v.b.)

İngilizce ve Türkçeyi çok iyi derecede yazabiliyor ve konuşabiliyor olmak.

YİĞİTEK Başvuru Şekli

Başvurulan pozisyona dair pozisyon adı ve referans numarasının (Satın Alma Uzmanı - CS-C3.1-21) açıkça belirtildiği, Ek’te yer alan örneğe uygun olarak hazırlanmış̧ bir Başvuru Mektubu ekinde; başvuru sahibinin yukarıda “GEREKEN BECERİLER/DENEYİM” başlığı altındaki nitelikleri ne oranda taşıdığına dair bir özeti de içeren Ek’te yer alan örneğe uygun olarak hazırlanmış̧ Türkçe özgeçmişlerin, özgeçmişte atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu vb. belgelerin birer fotokopisi ve deneyimleriyle ilgili irtibata geçilebilecek kişilerin isim ve telefon numaralarıyla birlikte en geç̧ 29 Şubat 2024 kadar YEĞİTEK ana sayfasında bulunan başvuru ekranından başvuru yapmaları ya da aşağıda belirtilen adrese elden ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.