Maliye Özelleştirme İdaresi 15 Şehir Arazi Satışı 2-3 Ağustos

Maliye Özelleştirme İdaresi 15 Şehir Arazi Satışı 2-3 Ağustos

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 15 şehirde arazi satışları başladı. Satışlara katılmak isteyen vatandaşlar 2-3 Ağustos tarihlerine dikkat etmesi gerekiyor. 15 şehir listesi ve satılacak arazi durumları yazımızda…

Maliye ve Hazine Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 15 şehirde arazi satışları yapmak için ilana çıktı.

Bakanlık arazileri hangi tarihlerde ve şehirlerde alımı yapacağını duyurdu. Satış tarihleri olarak 2-3 Ağustos 2021 olarak açıkladı.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından 42 adet taşınmaz, 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında satış yöntemiyle özelleştirilecek.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek.

İhale, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılacak.

Ağrı, Sakarya, Konya, İzmir, Ankara, Samsun, Manisa, Kütahya, Kırklareli, Kastamonu, Edirne, Çorum, Bolu, Amasya ve Kırşehir illerinde araziler devlet eli ile satılacak.

İhalelere katılmak isteyenlerin tekliflerini ve şartnamede istenilen belgeleri Ziya Gökalp Caddesi No:80 Kurtuluş/Ankara adresine son teklif verme tarihi saat 18.00’e kadar elden teslim etmesi gerekmektedir.

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığının ilanına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.