Lise Önlisans Mezun Kamu Memur ve Zabıta Alımı Başvuruları

Lise Önlisans Mezun Kamu Memur ve Zabıta Alımı Başvuruları

Lise ve önlisans mezunu kamu kurumu ve kuruluşlarına memur, zabıta alımı ve personel alımları yapılacağı ilana çıkarıldı. Kimler kamu kurumunda devlet işine girebileceği detayları yazımızda...

Devlet Memur Alımı İlanları Duyurusu

lise ve önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur ve zabıta alımı ilanı bulunuyor. yeni yayınlanan ilanlara göre kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Yayınlanan ilanda 2 Farklı nitelikte 3 adet kamu personeli alımına ilişkin detaylar paylaşıldı.

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak unvanlara dair kurum tarafından şu şekilde açıklama geldi: Bünyemize 2 adet Zabıta memuru alımı ve 1 adet tekniker olmak üzere toplamda 3 adet personel alımı yapılacak.” Açıklaması yapıldı. Başvuru yapacak adaylar için alımlar sınav yöntemi ile alınacaktır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adaylar başvurularını istenilen belgeler ile birlikte 2 Ağustos 2021 tarihi itibari ile almaya başlayacak olup en geç müracaatlar 6 ağustos 2021 tarihinde sona ereceği ve başvuruların belirtilen belgeler ile birlikte Avcılar Mah. Atatürk Cad. No: 8 ÇAYIRALAN/YOZGAT adresine şahsen gidilip yapılacağı belirtildi.

Özel Başvuru Şartları

Zabıta alımı: Herhangi bir lise veya dengi kullardan mezun olma şartı aranmaktadır. Bu şartın yanı sıra en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı aranmaktadır.

Tekniker: Unvanın gerektirdiği inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi bölümlerinden ön lisans mezunu olma ve adayları B sınıfı ehliyete sahip olması şartı aranmaktadır.

Sınavlar Nasıl Olacak?

Başvuru yapacak adaylar için alımlar sınav yöntemi ile alınacak olup sınavlar Çayıralan Belediyesi Hizmet Binasında yapılacaktır. Bu sınav tarihi ise 6 Eylül 2021 tarihi olarak açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre Sınava gelmeyen adaylar için sınava girmek için herhangi bir mazeret istenmeyeceği ve gelmeyen adayın yerine her hangi bir personelinin alınmayacağı belirtildi.

Başvuru Kılavuzu.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.