Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kamu Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kamu Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kamu Personel Alımı İş İlanları Yayınlayarak Başvuruları Kabul Etmeye Başladı. Elektronik Başvuruları 16-30 Nisan 2024 Tarihleri Arasında Üniversitenin Resmi İnternet Sitesinden Yapılacak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kamu Personel Alımı İlanı Resmi Gazete’de Yayınlandı. İlana Göre Üniversite Personel Alımını KPSS Puan Türüne Göre Yapacak.

Üniversite Açıklaması

1- Başvuracak Adaylar 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde Belirtilen Şartlara Haiz Bulunmalıdır.

2- Türk Ceza Kanunu'nun 53. Maddesinde Belirtilen Süreler Geçmiş Olsa Bile Kasten İşlenen Bir Suçtan Dolayı 1 (Bir) Yıl Veya Daha Fazla Süre İle Hapis Cezasına Ya Da Affa Uğramış Olsa Bile Devletin Güvenliğine Karşı Suçlar Anayasal Düzene Ve Bu Düzenin İşleyişine Karşı Suçlar. Milli Savunmaya Karşı Suçlar, Devlet Sırlarına Karşı Suçlar Ve Casusluk, Zimmet, İrtikap, Rüşvet, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, Güveni Kötüye Kullanma, Hile, İflas, İhaleye Fesat Karıştırma, Edimin İfasına Fesat Karıştırma, Suçtan Kaynaklanan Mal Varlığı Değerlerini Aklama Veya Kaçakçılık Suçlarından Mahkum Olmamak.

3- Adaylar Mezuniyetine Göre; 2022 Kpss (B) Grubu Sınavına Girmiş Bulunmalıdır.

4- Herhangi Bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik Veya Yaşlılık Aylığı Almıyor Olmaları Gerekmektedir.

5- Başvurular; 16.04.2024-30.04.2024 Tarihleri Arasında 15 Gün Süre İle Adresinden Yapılacaktır. Posta, Mail Vb. Şekilde Yapılan Başvurular Kabul Edilmeyeceklerdir.

6- Sonuçlar; İlgili Kpss Puan Türü Sıralaması Dikkate Alınarak Başvuru Bitim Tarihini Takip Eden 15 Gün İçerisinde Https://Www.Ktu.Edu.Tr Ve Https://Www.Ktu.Edu.Tr/Personel Adreslerinden İlan Edilecektir.

7- 4-B Sözleşmeli Personel Olarak Çalışmakta İken İstifaen Görevinden Ayrılarak Sözleşmesi Feshedilenler Fesih Tarihinden İtibaren, Sözleşmeyi Yenilememeleri Hâlinde Sözleşmenin Bitiminden İtibaren (1) Bir Yıl Geçmedikçe Kurumların Sözleşmeli Personel Pozisyonlarında İstihdam Edilemezler.

8- Erkek Adayların Askerlikle İlişiği Bulunmamak (Bütün İlan Kadroları İçin; Terhis, Muaf Veya Tecilli Olmak)

Not: *Başvuru Formlarını Hatalı Veya Eksik Dolduranların, Başvuru Ve İşlemler Sırasında Gerçeğe Aykırı Bilgi Ve Belge İbraz Edenler Ve Belgeleri Eksik Olanların Başvuruları Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir. Gerçeğe Aykırı Belge Verdiği Veya Beyanda Bulunduğu Tespit Edilenlerin Atamaları Yapılmayacak, Atamaları Yapılmış İse İptal Edilecek Ve İdare Tarafından Bir Bedel Ödenmiş İse Bu Bedel Faiziyle Birlikte Tazmin Edilecektir.

Tüm Başvurular İçin Gerekli Ortak Evraklar (Ayrıca Aranan Nitelikler Kısmında Belirtilen Evraklar Başvuruda Eklenecektir.)

1- Mezuniyet Belgesinin E-Devletten Alınmış Barkodlu Bir Nüshası (E-Devletten Mezuniyet Belgelerini Temin Edemeyenler Mevcut Mezuniyet Belgesinin Bir Nüshasını Ekleyebilirler.)

2- 2022 Kpss Sonuç Belgesi

3- Nüfus Cüzdanı Örneği

4- Son 6 Ay İçerisinde Çekilmiş 1 Adet Vesikalık Fotoğraf (Başvuru Dilekçesine Eklenecektir)

5- Online Başvuru Ekranından Temin Edilecek Başvuru Dilekçesi.

6- Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi.

7- Sağlık Fizikçisi Olarak Başvuracakların Lisans Diplomalarının Yanı Sıra Y. Lisans Diplomalarını Da Online Başvuruda Sisteme Yüklemeleri Gerekmektedir.

Adres: Trabzon İş İlanları Olarak Yayınlandı. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Kanuni Kampüsü Personel Daire Başkanlığı, 61080 Ortahisar / Trabzon / Türkiye Telefon: +90 462 377 21 11. E-Posta: Personeldairesi@Ktu.Edu.Tr Web: Www.Ktu.Edu.Tr/Personel İlan Olunur.

Üniversite Merkez Teşkilatı Bünyesinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B Maddesi, 06.06.1978 Tarihli Ve 7/15454 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı İle Yürürlüğe Konulan Esaslar İle Ek Ve Değişikliklerine Göre İstihdam Edilmek Üzere, Aşağıdaki Belirtilen Unvanda Yazılı Veya Sözlü Sınav Yapılmaksızın "Lisans" 2022 Kpss (B) Grubu Sınavı İle (Kpssp3) Puan Türü Esas Alınarak Sıralama İle Alım Yapılacaktır.

Sağlık Fizikçisi Alımı İlanı Olarak Erişime Sunuldu.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.