Kampüs Bankada! Kuveyt Türk’ten Üniversite Öğrencisi İstihdamı

Kampüs Bankada! Kuveyt Türk’ten Üniversite Öğrencisi İstihdamı

Kuveyt Türk, resmi internet sitesi üzerinden yapılana açıklamaya göre istihdam etmek üzere üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencilerini ekibine katmak istiyor. Bu ekibe katılmak için başvuru şartları ve başvuruları nasıl yapacağınız haber içeriğinde verildi!

Kuveyt Türk, resmi internet sitesi üzerinden yapılana açıklamaya göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencilerini ekibine katmak istiyor. Kuveyt Türk, tarafından yayınlanan ilan, banka bünyesinde yapılan sosyal sorumluluk projesiyle öğrencilere yönelik istihdam alanlarını genişletmeyi hedefliyor.

Öğrenciler yıl boyunca hafta da bir veya iki gün part-time olarak çalışıyor hem tecrübe sahibi oluyorlar hem de ekonomik özgürlük kazanıyorlar. Öğrenciler mezun olana kadar sosyal sorumluluk projesi kapsamından faydalanabiliyorlar. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başarılı olan ve özgüvenle çalışan öğrenciler için banka tam zamanlı personel alımı kadrosunun kapılarını açıyor...

Banka Memuru Başvurularında Aranan Nitelikler

İstanbul ilinde bulunan üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olarak eğitime devam etmek.

İİBF, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden birinden öğrenim görüyor olmak.

Ders programı hafta bir veya iki gün banka da çalışmaya uygunluk sağlıyor olması gerekmektedir.

Etkin iletişim becerilerine sahip olmak.

Yüksek akademik başarıya sahip olmak.

Bankacılık sektöründe kariyer planına sahip olmak.

Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmak.

Banka Personeli Alımı

Kuveyt Türk bankası tarafından yayınlanan bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Kuveyt Türk resmi internet sitesi üzerinden yapabilirler. İşe alınacak olan personeller İstanbul/ Esenyurt, Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Başakşehir şubelerinde istihdam edilecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.