İş Bankası Kasım Ayı Memur Alımı Başvurularında Son Günler

İş Bankası Kasım Ayı Memur Alımı Başvurularında Son Günler

İş Bankası memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller için 81 şehirden müracaatların kabul edileceği açıklandı. Güncel ilana ilişkin detaylar haberimizde yerine almıştır...

Banka İş İlanları

İş Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacaktır. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre; kurumsal müşteri ilişkileri yöneticisi kadrosuna uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

KPSS’siz alım yapılacaktır. Bu nedenle işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Konuya ilişkin söz konusu kurum tarafından yapılan güncel açıklama: “Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar.

Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler.

Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür.”

Banka Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Başvuru yapacak olan adayların bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunu olmanız istenmektedir.

İlanın son başvuru tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan başvurular kabul edilecektir. Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmesi istenmektedir.

Personel Alımı İşe Alım Süreci

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından adaylar genel yetenek ve İngilizce sınavına tabii tutulacaklardır. Yapılacak olan sınavlarda istenilen başarıyı sağlayan adaylar değerlendirme merkezi ve İK görüşmesi yapılacaktır. Ardından ise adaylar panel mülakat süreci başlayacaktır. Tüm adımları başarı ile tamamlayan adaylar ise teklif ve onay sürecine katılabileceklerdir.

Banka Memuru Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından başvurular başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular https://ik.isbank.com.tr/ adresi aracılığıyla online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.