İLKSAN 3 Personel Alımı İŞKUR İlanları

İLKSAN 3 Personel Alımı İŞKUR İlanları

İlkokul Öğretmenleri Sağlık Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü (İLKSAN) personeli alımı ilan etti. İLKSAN yayınladığı ilana göre 3 personel alımı İŞKUR ilanları üzerinden yapılıyor. 14-18 Şubat 2022 tarihleri arasında başvuru alıyor.

İLKSAN bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR ilanları üzerinden personel alımı yapıyor. Çalışma adresi olarak Ankara açıklanmıştır. İLKSAN bünyesinde iştiham etmek üzere 1 Sistem Koordinatörü, 1 Yazılım Koordinatörü ve 1 Yazılımcı olmak üzere 3 personel alımı gerçekleştiriyor.

Hak kazanan adaylara mülakat yapılacak ve Yazılım Koordinatörü ve Yazılımcı kadroların adaylarına proje ödevi verilerek imtihan edilecektir. Mülakat tarihi 04 Mart 2022 ile 09 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Başarılı olan adaylar Mamak / Ankara Genel Müdürlüğünde çalıştırılacaktır.

İLKSAN Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

18 yaşını bitirmiş olmak,

Kamu haklarından mahrum bırakılmamak,

KPSS Puan türünden olmak üzere Lisans Düzeyindeki KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Herhangi bir suçtan dolayı mahkum olmamak,

Görevini yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli olmamak,

Sandık, Sandığa bağlı tüm birimler ile işletme ve iştiraklerde bulunduğu pozisyona eşdeğer statüde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Lisans eğitimi veren Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile Bilgisayar, Bilgisayar Öğretmenliği, Matematik, İstatistik, Fizik ve Astronomi Uzay Bilimleri vb. bölümlerinden mezun olmak. Sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılıyor.

İLKSAN yayınladığı ilana göre alım yapacağı kadroların özel şartları bulunmaktadır. Özel şartlara İŞKUR üzerinden kontrol edip başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Adaylara yazılı sınav veya mülakat yapılacaktır.

İLKSAN Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar İŞKUR (www.iskur.gov.tr) resmi internet sitesinden 14 Şubat 2022 ile 18 Şubat 2022 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekiyor. Hak kazanan adaylardan belge ve diğer bilgiler İLKSAN resmi internet sitesinden duyuru yayınlayarak ilan edecekler.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.