Halk Ekmek Fabrikaları 7 KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

Halk Ekmek Fabrikaları 7 KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

Halk Ekmek Fabrikaları tarafından yayımlanmış olan son dakika ilanına göre kamu işçi alımı yapılacaktır. İkan az önce Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kurum dışı ilanları üzerinden yayımlanmış olup; 7 kadro da alım yapılacağı bilgisine ulaşılmıştır.

Halk Ekmek Fabrikaları 7 KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İlan Duyurusu

Halk ekmek kendi bünyesinde istihdam etmek üzere devlete 7 kamu işçi alımı yapacaktır. Başvurular ilanın yayın tarihi itibariyle başlamış olup 5 günlük süreç içerisinde tamamlanmış olması gerekmektedir.

İŞKUR İşçi Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

İlana Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ve adli sicil kaydı olmayanlardan başvuru alınacaktır.

45 yaş sınırı ile yapılacak olan alımlar için alt taban yaş 22 olarak belirlenmiştir. 22 yaşından küçük olanlar başvuru yapamayacaklardır.

Erkek işçi alımı adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet belgesine sahip olması gerekmektedir.

Adayların emekli olmaması ve emekliliğe hak kazanmamış olması da aranan başvuru şartları arasındadır.

halk-ekmek-fabrikalari-7-kpsssiz-kamu-isci-alimi.jpg

Mesleki deneyim şartı aranmamaktadır. Fakat yapılacak olan işte kendini geliştirmeye açık ve kariyer hediyesi olan adaylardan daimi alım yapılacaktır.

En az lise mezunu olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda önlisans ve lisans mezunu adaylar da diğer şartları taşıdığı taktirde ilana başvuru yapabileceklerdir.

Sürekli İşçi Alımı İlan Başvuru Tarihleri Nelerdir?

Kamu kurumu tarafından ilana başvurular 2 Haziran 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, 5 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere sona erecektir. Adaylar başvurularını Eskişehir halk ekmek Resmi açık adresini bizzat yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında özgeçmiş belgesi ve kurum tarafından temin edilecek başvuru formunu teslim etmeniz gerekmektedir.

Çalışma Şartları Açıklandı

Eskişehir halk ekmek bünyesinde yapılacak olan alımlar için işe alınacak 7 personel haftalık 45 saat çalışma sistemine göre çalışacaklardır. Ayrıca kamu kurumu tarafından gerek görüldüğü takdirde vardiyalı çalışma sistemi uygulanacaktır. Adaylara müracaat esnasında vardiyalı çalışma sistemini kabul etmiş olması gerekmektedir. Ekmek fırın ustası alımı yapılacaktır.

Halk ekmek işçi alımı, Halk ekmek fırın ustası alımı, Güncel halk ekmek ilanı, Eskişehir iş ilan, Halk ekmek personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.