GSB İşçi Alımı Noter Kurası Sonuçları İsim Listesi Sorgu Ekranı

GSB İşçi Alımı Noter Kurası Sonuçları İsim Listesi Sorgu Ekranı

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı noter kura sonuçları yayınlandı. GSB noter kurasına göre isim listesine erişim için link adresi sayfa sonunda sunulmuştur. Sonuç sorgulama ekranından işlem yapabilirsiniz.

GSb Sürekli İşçi Alımı Noter Kura İsim Listesi Sorgulama Ekranı

Gençlik ve spor Bakanlığı sürekli işçi alımı sonuçları isim listeleri şeklinde açıklandı. Sonuç sorgulama ekranı sayfa sonunda sizlere sunuldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, yapılan kura çekimi ve isim listesi ile ilgili olarak son dakika açıklaması yaptı. Yapılan açıklamaya göre; GSB işçi alımı kura sonuçları asıl ve yedek isim listesi yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından resmi olarak duyurulacak.

2021 GSB kura sonuçları isim listesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Temizlikçi ve güvenlik görevlisi GSB işçi alımı kura sonuçları isim listesi sorgulama nasıl yapılır?

gsb-noter-kura-sonuc-ekrani.jpg

Bakanlık taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere güvenlik görevlisi meslek kolunda (1227 Erkek, 1701 Kadın) 2928 ve temizlik görevlisi meslek kolunda (549 Erkek, 869 Kadın) 1418 olmak üzere toplam 4346 sürekli işçi kadrolarına Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12’nci maddesi gereği Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen nihai listelerde yer alan adaylar için 15 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirilmiştir.

Sorgulama ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum