GSB 4 Bin 346 Sürekli İşçi Alımı Noter Kura Sonuçları Adresi Açıklama

GSB 4 Bin 346 Sürekli İşçi Alımı Noter Kura Sonuçları Adresi Açıklama

GSB tarafından yayınlanan ve İŞKUR başvurusu sonrası noter çekilişi yapılan personel alım listeleri hakkında Gençlik Spordan açıklama geldi.

GSB 4 Bin 346 kişi kamu personeli alımı için tüm Türkiye üzerinden Bakanlığın taşra teşkilatından çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi alımında 1227 kişi erkek, 1701 kişi kadın olmak üzere 2928 kişi, Temizlik Personeli alımında 549 erkek, 869 kadın toplam 1418 ve toplamda 4326 sürekli işçi alımı için İŞKUR üzerinden bütün personel adayları başvurularını yaptı.

GSB 4326 kişi Sürekli İşçi Alımı Kura Çekimi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İŞKUR başvuruları sonrasında başvuru yapan adayların listeleri içerisinden bugün Keçiören Taha Akgül Spor salonunda kura çekimi geçekleştirilmişti.

GSB Noter Kurası Sonuçları

Yapılan GSB noter kurası sonuçları hakkında yapılan yeni açıklama yayınlandı. Bakanlık tarafından bugün yapılan kura hakkında kurada isimleri belirlenen asıl ve yedek olarak çıkan kişiler için yasal süreçlerin tamamlanması sonrasında Gençlik ve Spor Bakanlığının internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacağı duyuruldu.

genclik-spor1.jpg

Bakanlık açıklaması; 2021 yılı sürekli işçi alımı kura çekimi neticesinde asıl ve yedek olarak belirlenen adaylara ait listeler yasal süreçlerin tamamlanmasına müteakip bakanlığımız internet sayfası ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Şeklindedir.

genclik-spor2.jpg

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
14 Yorum