Eti Maden Emet Bor İşletmesine En Az Lise 25 Personel Alımı

Eti Maden Emet Bor İşletmesine En Az Lise 25 Personel Alımı

Eti Maden tarafından yapılan son resmi personel alımı iş ilanı ile Emet Bor işletmelerinde çalıştırılmak üzere yeni en az lise mezunu 25 personel alımı yapılacak. Eti Maden personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? Haberimizde.

Eti Maden işletmeleri genel müdürlüğü tarafından yayınlanan son personel alımı ilanları ile Emet Bor İşletme müdürlüğü bünyesine en az lise mezunu 25 sürekli işçi alımı yapılacak. Genel müdürlük tarafından yapılan açıklamada alınacak personeller İŞKUR üzerinden ve açıktan temin yolu ile alınacaklar.

Eti Maden Kamu Personeli Alımı Boş Kadro Ünvanlar

Eti maden kamu personeli alımı için 17 kişiyi lise mezun personel adayları içinden proses işçisi kadrosunda alacak ancak bunlardan 7 kişi lise ve dengi okul mezunları arasından kimya mezunu adaylar içinden, 2 kişi lise Elektrik elektronik bölüm mezunu, 3 kişi lise motorlu araçlar teknolojisi mezunları arasından, 3 kişi makine teknolojileri mezunları arasından, 2 kişi lise endüstriyel otomasyon bölüm mezunları arasından seçilecek.

eti-maden-lise-mezun-personel-alimi.jpg

Proses İşçisi olarak alınacak 8 kişi önlisans mezunları arasından alınacak olup 2 kişi önlisans maden teknolojisi mezunlarından, 1 kişi kimya ve laboratuvar mezunlarından, 1 kişi elektrik bölüm mezunlarından, 2 kişi lojistik bölüm mezunları arasından, 2iş makineleri operatörlüğü mezunları arasından seçilecek.

eti-maden-onlisans-mezun-personel-alimi.jpg

Eti Maden Sürekli İşçi Alımı Başvuruları İŞKUR Üzerinden

Eti Maden tarafından kamuoyuna yapılan açıklamada kurum bünyesine alınacak personellerin başvuru yapması amacı ile Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet merkezince 06 Aralık 2021 tarihinde başvuru ilanı yayınlanacak olup başvurular ilan yayınlanmasını müteakiben 5 gün sonunda İŞKUR üzerinde tamamlanacak.

06 Aralık 2021 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanacak olan İŞKUR iş ilan numaraları yayınlanmasını müteakip sitemizde verilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum