Erdoğan açıkladı; Bayramdan sonra kontrollü normalleşme başlıyor

Erdoğan açıkladı; Bayramdan sonra kontrollü normalleşme başlıyor

Son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bayram sonrası kontrollü normalleşme açıklaması yapıldı. Bugün kabine toplantısı yapılacak mı?

Türkiye genelinde bütün vatandaşlar tarafından merakla beklenen bayram sonrası normalleşme süreci hakkında bilgiler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

Erdoğan açıklamasında ülke olarak Ramazan ayını sınırlamaların gölgesinde geçirildiği ve salgını kontrol altına almış bir şekilde bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşmeye geçileceğini söyledi.

Erdoğan salgın tedbirlerinden olumsuz etkilenen her kesime sıkıntıya düşen her vatandaşa destek paketleriyle el uzatıldığını, üretimi, istihdamı, kalkınmayı destekleyecek her adımın atıldığını ve her desteğin verildiğini buna rağmen sıkıntıya düşen, işi bozulan vatandaşların olduğunu bildiklerini ve onların sıkıntılarını da en kısa sürede yine biz gidereceğiz dedi.

Bölgemizde yaşanan hemen her hadisenin gerisinde Türkiye’yi kazanımlarından mahrum bırakma hedeflerinden uzaklaştırma niyeti olduğu inkar edilemez bir gerçektir.

Ülkemize karşı artık saklamaya bile gerek görmedikleri kinlerini kusanları ve onların senaryolarına gönüllü figüranlık yapanları milletimizin irfanına havale ediyorum.

Dünyanın her yerinde yaşanan bu salgını bile bu gaye ile istismar edenlere meydanı bırakmayacağız. Yaptığımız fedakarlıkların verdiğimiz emeklerin karşılığını alarak Allah’ın izniyle hem salgının üstesinden gelecek hem de ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.