Bu Okuldan Mezun Olan Öğrencilere Hemen 4-5 Bin Maaşlı İş Veriliyor

Bu Okuldan Mezun Olan Öğrencilere Hemen 4-5 Bin Maaşlı İş Veriliyor

Öğrenciler ve öğrenci velileri bu habere dikkat. Konya Selçuklu Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları istihdam imkanı buluyor. Bu okuldan mezun olanlar 4-5 bin TL maaşla iş veriliyor. Öğrenciler için fırsat!

Bu okuldan mezun olanlara mezuniyet sonrasında 4-5 bin TL maaşla iş veriliyor.

Konya Selçuklu Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları için istihdam imkanı veriliyor. Mezun olan öğrenciler sanayi ve okulun iş birliğinde 4 ile 5 bin arasında bir maaş ile işe başlama imkanı bulunuyor. İsterlerse kendi iş yerini açma belgesi de alabiliyor.

vasifsiz-personel-alimi.jpg

İş İmkanı

İlk olarak mezun öğrencilerin maaşlı olarak çalışması sağlanıyor. Bunun için direkt olarak sunulan iş imkanı var. Konya Selçuklu Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi mezunlarına özel olarak şekilde iş birliği yapılmıştır. Sanayide yapılan iş birliğinin sonrasında öğrencilerin mezun olduktan sonra çalışması sağlanıyor. Maaşlı çalışan olarak yer alıyorlar.

Konya Selçuklu Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları olarak; Anadolu meslek ve mesleki eğitim merkezi programı kapsamında kalifiye eleman yetiştiriliyor. Okuldan mezun olan öğrenciler, sanayi – okul – iş birliğinde 4 ile 5 bin lira maaşla işe başlanabiliyor. Okulda elektrik eloktronik, makine tasarım teknolojisi, meta teknolojisi gibi bölümler yer alıyor. Bu bölümlerden mezun olanlar için özel olarak iş imkanı tanınıyor.

Kendi Yerini Açma Belgesi

Aynı zamanda proje kapsamında sadece çalışma değil, projenin sonunda çalışma tamamlandığında kendi yerini açma belgesinin de verilmesi sağlanıyor. Bunun için ayrıca talep sunmak gerekiyor. Siz de projeye katılımın ardından yer açma belgesini almak isteyebilirsiniz. Bunun için iş yerindeki yetkiliniz tarafından puan alacaksınız. Ardından da direkt olarak yetki belgesinin verilmesi sağlanacak.

Meslek lisesi öğrencilerine yer açma belgesi imkanı tanınıyor olmasından dolayı, son derece başarılı görülen bu proje için başvurular alınıyor. Siz de başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.