AKBANK 139 İş İlanı Yayınladı! Başvurular Alınıyor

AKBANK 139 İş İlanı Yayınladı! Başvurular Alınıyor

Akbank Bankası tarafından 139 iş ilanı yayınlandı. Akbank tarafından 139 farklı ilan için başvuruları alınıyor. Akbank kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilanlarda 500'den fazla personel alımı gerçekleştirilecektir.

Akbank personel alımı için başvurular alınıyor. 139 farklı ilan ile duyuruya çıkan Akbank farklı farklı unvanlarda banka personeli alımı ve banka memuru alımı gerçekleştirecektir. Banka haberi için ve başvuru ekranı için haberinizi okuyunuz.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Genel olarak alımı yapılacak şartlar ise 139 farklı ilan olduğundan dolayı genellikle her kurumun belirlediği şartlara yer vermekteyiz. Genel olarak aranan şartlar ise başvuruda bulunacak adayların T.C. vatandaşı olması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

Mezuniyet durumu itibariyle adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olup en fazla lisans mezunu olması gerekiyor.

Kamusal durumu itibariyle adayların kamusal haklarından mahrum olmaması, memuriyetine engel oluşturabilecek herhangi bir problemi bulunmaması gerekiyor.

Memur alımı için adaylarda engelli personel alımı da yapılacak olup görevini devamlı yapmasına engel oluşturabilecek herhangi bir akıl hastalığı bulunmamak şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli

Akbank personel alımı için başvurular aşağıda yer alan başvuru ekranın linki üzerinden eğer mezun olmanıza bir dönemden fazla var ise onu işaretleyip, yeni mezunsanız onu işaretleyip, eğer profesyonelseniz yani tecrübelisiniz onu işaretleyip ara butonuna tıkladıktan sonra ekrana gelen ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Tüm ilanlara başvurular 2022 yılının son günü 31 Aralık 2022 tarihinde sona erecektir.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum