Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanlığı 4175 ASDEP Memur ve Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Başkanlığı 4175 ASDEP Memur ve Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel istihdamında bulunacağını belirtti. İlana göre farklı unvanlarda binlerce 4175 personel istihdamında bulunuyor. ASDEP personeli alımı ve kadrolar şöyle sunuldu.

ASDEP 4175 Memur Alımı

Resmi gazete üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda memur alımı ve personel alımı istihdamında bulunuyor. İlana göre 1500 destek personeli, sosyal çalışmacı, psikolog, fizyoterapist, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, öğretmen, avukat, diğer sağlık personeli, hemşire ve büro personelinden 2375 adet personel, ve 300 adet yurt yönetim personel alımı yapıyor.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ASDEP Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

65 yaşını doldurmamış olmak.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçla işlememiş olmak. Mahkum olmamak veya ağır hapis almamış olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması veya ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adaylar fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarından sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilmez. 

Tarihi Geciktirilmiş, Eksik Yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Yanlış belge ve beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

ASDEP Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı;

Personel alımı istihdamı için başvurular 10 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 20 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum