3 Banka 59 Çağrı Merkezi Operatörü ve Müşteri Danışmanı Alacak

3 Banka 59 Çağrı Merkezi Operatörü ve Müşteri Danışmanı Alacak

3 banka tarafından 59 çağrı merkezi operatörü ve müşteri danışmanı alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR ilanları ile farklı farklı bankaların yayınladığı ilanlarda Türkiye geneli de personellerin ve başvurularının alınacağı belirlendi.

Banka Memur Alımı Duyurusu

59 çağrı merkezi operatörü ve müşteri danışmanı alımı yapılacak. 3 banka personel alacak. Bankaların yayınladığı iş ilanlarında 4 farklı ilan yayınlandı ve 59 çağrı merkezi operatörü ve müşteri danışmanı alımı ile beraber İŞKUR başvuruları başladı.

Türkiye İş Bankası Meslek Elemanı Alımı

Türkiye İş Bankası meslek elemanı Alımı yapacağını duyurdu. Meslek personeli alımı için yayınlanan ilana göre kontenjanda bankacılık meslek elemanı alınacaktır. Adayların en az ise mezun olması, en fazla ön lisans mezunu olması gerekmektedir. 18 ile 30 yaşlarını arası olma şartları ile personel alımı iş başvurusu yapılabilecektir.

Kastamonu iş ilan numarası 00006983820.

Muğla ili personel alımı kapsamında yayınladığı ilanda büro memuru alımı yapacağını ilan etti. Büro Memur alımı için adayları lise ve ön lisans programlarından herhangi birinden mezun olma, 30 yaşını geçmemiş olma şartları ile personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Muğla iş ilan numarası 00007015798.

Finansbank Personel Alımı

Finansbank yayınladığı ilanda 3 proje yöneticisi alımı yapacağını ilan etti. En az ilkokul ve en fazla Yüksek Lisans mezunu kişiler arasından alımları yapılacağı belirlendi.

Finansbank personel alımı iş ilan numarası: 00007036867.

Ekonomi Bankası İŞKUR Memur Alımı İlanı

Ekonomi bankası personel alımları kapsamında yayınladığı ilanlarda 50 büro memuru alımı yapacağını duyurdu. Üniversitelerin en az ön lisans en fazla lisans mezunu olması, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil belgesine sahip olma, bilgisayar programlarını kullanabilme, vardiyalı çalışma sistemine uygun olma, yöneticilik deneyim sahibi olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Banka personeli alımı Türkiye geneli alım yapılacaktır. İş ilan numarası: 00006942983.

Bazı alımlarda ikamet şartı olduğu üzere, o ilanda ilanın yayınlandığı şehirde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.