Karakaya Belediyesi 8 – 11 Dereceli Personel Alımı

Karakaya Belediyesi 8 – 11 Dereceli Personel Alımı

Karakaya Belediye Başkanlığı Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre en az lise mezunlarından 2 farklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. Mülakat şartı olmadan gerçekleşecek olan bu alımlar için KPSS puan şartını karşılıyor olmanız ger

Muhasebeci Alımı ve Memur Alımı

Tokat Belediyesine bağlı Karakaya Belediye Başkanlığı tarafından ilk defa atanmak üzere personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre GİH hizmet sınıfında 8. ve 11. kadroda istihdam edilmek üzere 1 memur alımı ve 1 muhasebeci alımı gerçekleşecektir. Şartları sağlayan bay ve bayan adaylardan başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartlar sağlandı.

Belediye İşçi Alımı Eğitim Şartları Verildi

Memur alımı: Bölüm şartı olmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerektiği belirtilmiştir.

Eğitmen alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren kurumların Muhasebe Denetim, Muhasebe ve Finansman veya Maliye bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

KPSS Şartı: Lise P – 94 lisans ise P – 3 puan türünde 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı İlanına Başvuruların Alınma Şekli

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan müracaat kılavuzuna göre başvurular 25 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 27 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar yukarıda belirtilmiş olan tarihler de (08:00 ve 17:00 saatler arasında) başvuruların Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapmaları gerekmektedir.

Başvuru adresi: Karayaka Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Karayaka/Hürmüzlü Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:9 Erbaa/TOKAT.

Elektronik olarak başvuru yapmak isteyenler ise [email protected] mail adresine müracaat belgelerini göndererek yapacaklardır. Müracaat belgeleri için kılavuzu incelemeniz gerekmektedir. (Kılavuz haberin sonunda verilmiştir.)

İşe Alım Süreci

KPSS puan sıralamasına göre en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere sözlü sınava katılacak olan adaylar belirlenecek ve 3 Ekim 2023 tarihinde Belediyenin internet adresinden ilan edilecektir. 10 Ekim 2023 tarihinde (saat: 09:00) sözlü sınav yapılacak ve işe girecek personeller belirlenecektir. Tokat iş ilanları olarak sunulmuştur.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Emekli