MİT Kasım Ayı İş İlanları: Sağlık Personeli, Güvenlik ve Memur Alımı

MİT Kasım Ayı İş İlanları: Sağlık Personeli, Güvenlik ve Memur Alımı

Millî İstihbarat Teşkilâtı (MİT) Kasım ayı güncel iş ilanları yayımladı. Sağlık personeli ve güvenlik başta olmak üzere farklı kadro ve pozisyonlarda da istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacağı açıklandı. İlan için ikamet şartı aranmamaktadır.

Kasım Ayı İş İlanları

Millî İstihbarat Teşkilâtı (MİT), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere istihbarat uzmanı, dil uzmanı, mühendis, İHA sistemleri pilotu, sağlık görevlisi, tekniker ve koruma ve emniyet memuru alımı yapacağını açıkladı.

Önlisans ve lisans mezunlarından da alım yapılacağı belirtildi. Başvurular kurum tarafından online olarak kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

İstihbarat uzmanı alımı: Bölüm şartı aranmaksızın üniversitelerin lisans eğitim sürecini tamamlamış olmanız gerekmektedir. 35 yaşını doldurmamış olan ve analitik zekaya sahip olan yaratıcı, düşünebilen adaylardan alım yapılacaktır. Stres altında çalışabilme özelliğinin bulunması gerekmektedir.

Dil uzmanı alımı: İngilizce, Fransızca, Almanca dilleri için üniversitelerin ilgili dilde mütercim tercümanlık dilbilim, çeviribilim edebiyat bölümleri veya öğretmenlik örgün lisans programlarından mezun olan adaylardan alım yapılacaktır.

Mühendis alımı: Bilgisayar, elektrik, elektronik, elektrik, elektronik ve haberleşme, matematik, fizik veya bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

İHA sistemleri pilotu alımı: Üniversitelerin örgün eğitim veren kurumlarından bilgisayar, yazılım, bilişim sistemleri, elektrik, elektronik, elektrik ve haberleşme, makine mekatronik harita, geomatik, uzay, uçak, kontrol ve otomasyon, Meteoroloji Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

Sağlık görevlisi alımı: Doktor kadrosunda alım yapılacak olup nöroloji uzmanı olmanız gerekmektedir.

Tekniker alımı: Bilgisayar programcılığı, bilgisayar, programlama, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilgisayar, teknoloji ve yönetim, bilgisayar teknolojisi ve programlama, bilgisayar operatörlüğü,

bilgisayar ve enformasyon sistemleri, elektronik teknolojisi, elektronik haberleşme teknolojisi, internet ve ağ teknolojisi, kontrol ve otomasyon teknolojisi, mekatronik makine, mobil teknolojileri, web tasarım ve kodlama, uçak teknolojisi veya insansız hava aracı teknolojisi bölüm mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

Koruma ve emniyet memuru alımı: Bölüm şartı aranmaksızın önlisans bölümü mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

https://www.mit.gov.tr/mks/ adresi aracılığıyla online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.