Jandarma 912 Astsubay Subay Alımı İlan Başvuru ekranı

Jandarma 912 Astsubay Subay Alımı İlan Başvuru ekranı

Jandarma iki yeni ilanda 912 astsubay ve subay alımı başvurularını almaya başladı. Başvuru ekranı aktif halde sizler için linki paylaştık. Lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacağı detayları haberimizde sunduk.

Jandarma Genel Komutanlığı 912 astsubay ve subay alım ilanına çıktı. Adaylar kolay başvuru yapabilmesi için başvuru ekranını saysa sonunda kılavuzlar ile birlikte sunduk. Lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacağı detayları açıklandı.

JSGA ve JAMYO astsubay alımı ve subay alımı yapıyor. Bu ilanlar yetiştirilmek üzere öğrenci temini şeklinde yapılıyor. Astsubay olmak isteyenler JAMYO ve Subay olmak isteyenler JSGA ilanına başvuru yapması gerekmektedir. Başvuruları 6 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılaması gerekiyor.

Astsubay Alımı

Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu 712 astsubay alımı yapacağını ilan etti. İlana göre lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Astsubay olma için fiziki yeterlilik parkuru görseli adayların erişimine sunuldu. Astsubay alımı başvuruları 12 Temmuz 2021 ile 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu (JAMYO) Ankara ilinde bulunan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı (JSGA) yerleşkesi ile Bursa ilinde bulunan Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.

Subay Alımı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi lise mezunu 200 subay alımı ilanı yayınladı. JSGA subay alımı başvuruları 12 Temmuz 2021 tarihi ile 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacak. Alımı yapılacak öğrencilerde aranan şartları kılavuz şeklinde erişime açtı.

Başvuru Şartları ve Şekli

Başvurular 8 Ağustos 2021 günü saat 23.59 kadar devam ediyor. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi’ne e-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum