EGM İŞKUR’dan Tam Zamanlı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları

EGM İŞKUR’dan Tam Zamanlı Sürekli İşçi Alımı Başvuruları

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından az önce Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre tam zamanlı istihdam sağlanmak üzere sürekli işçi alımı için başvurular başlamıştır. En az lise mezunlarından KPSS’siz alım yapılacak!

İŞKUR’dan Tam Zamanlı Sürekli İşçi Alımı Başvurularının Alınmasına İlişkin Güncel Duyuru

Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu ilanı yayınladı. KPSS sınavına katılmamış olan ve kamuda işe girmek isteyen adaylar için büyük bir fırsat. Verilen diğer şartları sağlayan adaylardan lise, önlisans veya lisans mezunlarından alım gerçekleşecektir.

EGM İşçi Alımı Müracaat Kriterleri Online Açıklandı!

İlana başvurular kadın ve erkek adaylardan alınacak olup 18 de 35 yaş aralığında olmanız istenmektedir.

Lise kurumlarının yiyecek içecek hizmetleri alanında mutfak dalından mezun olmalısınız.

SGK döküm raporuyla kanıtlamak üzere alanınızda 4 yıl mesleki deneyim veya tecrübe kazanmış olmalısınız.

egm-iskurdan-tam-zamanli-surekli-isci-alimi-basvurulari.jpg

Taksirli suçlardan affa uğratılmış dahi olsanız mahkum olmamalısınız.Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan sabıka kaydı bulunmayan adaylardan sürekli işçi alımı gerçekleşecektir.

Erkek sürekli işçi alımı adaylarının askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Askerlik durumu İlanın başvuru tarihi itibariyle muaf veya yapıldı olarak gözükmesi gerekmektedir.

Nedeni her ne olursa olsun, kamu kurum ve kuruluşlarında disiplin mevzuatı gereğince meslekten ihraç edilmemiş olmalısınız.

Kamusal haklarından mahrum olmayan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alımlar gerçekleşecektir.

Sürekli işçi alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak?

00007565512 İŞKUR iş ilan numarası ile yayımlanmış olan ilana müracaatlar https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden 1 Haziran 2023 – 5 Haziran 2023 tarihleri arasında elektronik olarak gerçekleşecektir. Alımlar 9. Ana Jet Üst Komutanlığı Kışla Gazino Müdürlüğüne yapılacaktır. Balıkesir ilin de istihdam sağlanacaktır.

Balıkesir iş ilanları, 2023 sürekli işçi alımı, 2023 işçi alımı, 2023 kamu işçi alımı, son dakika sürekli işçi alımı, EGM sürekli işçi alımı, EGM KPSS’siz alım.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.