Askeri İlanları! Sahil Güvenlik 89 Sivil Memur Alımı İŞKUR’da

Askeri İlanları! Sahil Güvenlik 89 Sivil Memur Alımı İŞKUR’da

Askeri alımlar Sahil Güvenlik Komutanlığı 89 sivil memur alımı İŞKUR ilanları yayınlandı. Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR üzerinden başvuruları 26 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar başvuruları elektronik ortamda kabul edilecek.

Askeri Alımlar İŞKUR İş İlanları!

Sahil Güvenlik Komutanlığı 89 sivil memur alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı.

Askeriye Düz İşçi Alımı ve Düz Memur Alımı İŞKUR İlanlar

Sahil Güvenlik Komutanlığı 26 personel istihdamlarını İŞKUR üzerinden 2-26 Nisan 2024 tarihleri arasında yapacak. Sunulan kılavuz içerisinde bulunan mesleki tabloyu incelemeden işlem yapmayınız.

Askeri Alımlar İlan Açıklaması

Başvurular 22-26 Nisan 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İstanbul İl Müdürlüğü ve İlçe Hizmet Merkezleri veye internet (www.iskur.gov.tr) aracılığıyla yapılacaktır. 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin "Kurumdan İşçi Talebinde Bulunma" başlıklı 6'ncı maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında karşılanacaktır.

Başvuru kılavuz yeri linki

Sahil Güvenlik Komutanlığı

28 kişilik bu alım ile hem işsizlik oranı azaltılacak hem de deniz güvenliğine katkı sağlanmış olacak. Sahil Güvenlik iş ilanları kapsamında yapılan bu alıma başvurular, İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek ve adaylar belirlenirken titizlikle seçilecek.

Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler İŞKUR işçi alımı kategorisindeki ilanları takip edebilir ve Sahil Güvenlik personel alımı için başvurularını yapabilirler. Başvuru süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Sahil Güvenlik Komutanlığı sivil memur alımı iş başvurusu ile ilgili detayları incelemekte fayda var.

İlan detayları linki

Sahil Güvenlik Komutanlığı 35 Sürekli İşçi Alımı!

Komutanlık İŞKUR’dan işçi alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından kabul edecek. KPSS’siz işçi alımı ilanı olarak yayınlanacak. 22-26 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak.
Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı Bayraklı/ İzmir İş İlanları İstenen Meslek Grubu

Tesviyeci, takım avadanlık bakım ve onarımcısı, metal sac işleme ustası, raspacı, tekne ustası, ölçü aletleri teknisyeni, mekanikler deniz motorları, kızakçı, kaynakçı, iş makineleri operatörü, hidrolikçi, elektronik teknisyeni, elektrikçi, boru tesisatçısı ve armador işçisi branşlarında alım olacak.

İlan detayları linki

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.