VDF Volkswagen Doğuş Personel Alımı Başvurusu

VDF Volkswagen Doğuş Personel Alımı Başvurusu

Volkswagen bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar için sevindirici haber! VDF (Volkswagen Doğuş Finansman) Volkswagen Doğuş şirketi personel alımı başvurusu başlattı. Alım yapılacak unvanlarla ilgili belirli şartları taşıyor olmak yetecek.

Volkswagen Doğuş Finansman Personel Alımı Yapıyor

Volkswagen Doğuş tarafından personel alımları yapılacak. Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı başvuru başladı. Volkswagen şirketi bünyesinde çalışmak isteyip iş arayanlar için sevindirici haber geldi. Alım yapılacak unvanlarla ilgili gerekli nitelikleri karşılıyor olan adaylar arasından alımların yapılması bekleniyor.

Şirket işe alım süreçlerinde her ne kadar boş pozisyonlarda önceliği doldurması için şirket çalışanlarına veriyor olsa da yeterli nitelik ve tecrübeye sahip dış adaylar arasından da alımlar yapılacak.

Personel Alımı İçin Aranan Genel Şartlar Neler?

Şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere alınacak personelin eğitim düzeyi yüksek olması isteniyor.

Değişime açık ve dinamik çalışma prensiplerini benimsemiş olmak.

Kendisini ve işini geliştirmeye yönelik potansiyeli olan adaylar aranıyor.

Takım çalışmasına uygun olan adaylar tercih edilecek.

Çalıştığı şirket değerlerini benimseyen, işine ve çalışma ortamına uyum sağlayabilen adaylar aranıyor.

Şirketin işe alım sürecinde benimsediği prensibi kimseye ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği bilgi, tecrübe ve davranışlarda olan adaylar arasından alımlar yapması.

İş Görüşmesinde Neler Yapılıyor?

Adaylar yapılan görüşmelerde bireysel, grup veya yetkinlik bazlı olan mülakatlarda; pozisyonun gereklilikleri göz önünde bulundurularak sayısal, sözel, yabancı dil testleri ve kişisel envanterleri uygulanıyor.

Şirket işe alım aşamasında, VDF İnsan Kaynakları birimi tarafından görüşme yapılan her adaya mülakat sonuçlarını bildirmeyi esas almış durumda.

VDF İşe Alım Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Volkswagen Doğuş tarafından VDF (Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş.) bünyesi için yapılacak olan personel alımlarında müracaat edecek olan adaylar başvurularını VDF Grup resmi internet adresi üzerinden İnsan Kaynakları – İşe Alım sayfasından başvurularını yapabilecekler.

Başvuru Ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.