İZFAŞ En Az Lise Mezuniyet Şartıyla 14 Personel Alımı Başlattı

İZFAŞ En Az Lise Mezuniyet Şartıyla 14 Personel Alımı Başlattı

İzmir Fuar en az lise mezuniyet şartıyla 14 personel alımı yapacağını İŞKUR sayfalarında paylaştı. 4 farklı meslek dalından yapılacak personel alımları için bildirilen hususlar haberimizde yer almaktadır.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri (İZFAŞ) karosunda bulunan boşluklar için personel alımı sürecine başladı. Ofis Destek Personeli (büro işçisi), Teknik İşler Müdürlüğü Ofis Destek Personeli (büro işçisi), Elektrik personeli (elektrikçi) ile Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı personeli olmak üzere 4 farklı meslek dalından işçi alımı söz konusu. Yaş sınırının ve deneyim beklentisinin yer almadığı personel alımı ile ilgili ilan hakkındaki detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kadro Dağılımı ve Personel Çalışma Şartları

İşe alınacak 14 personelin mesleklere göre kadro dağılımı şu şekilde bildirilmiştir. 2 ofis destek personeli, 6 teknik işler müdürlüğü ofis destek personeli, 3 elektrik personeli, 3 ısıtma ve sıhhi tesisat görevlisi olmak ile birlikte toplamda 14 personel iş başı yapacak.

İşe alınacak personeller İZFAŞ Genel Müdürlüğü kadrosu altında çalışmalarını sürdürecektir. Çalışma şeklinin tam zamanlı olacağı bildirilmiştir. Ancak proje bazlı çalışma şeklinde işçi alımları gerçekleştirilecektir. Çalışma süreleri unvanlara (meslek dallarına) göre değişim göstermektedir. İŞKUR yayınında bildirilen çalışma süreç bilgileri şu şekilde sunulmuştur.

Ofis destek personeli 3 aylık çalışma sürecine sahip olacaktır.

Teknik İşler Müdürlüğü ofis destek personeli 03.04.2023 ile 26.04.2023 tarihleri arasında çalışmalarını sürdürecektir.

Elektrik personeli, ısıtma ve sıhhi tesisatçı personellerinin çalışma süreçleri ise 03.04.2023 ile 03.05.2023 tarihleri arasındaki 1 aylık zaman dilimini kapsamaktadır. Geçici personel alımı gerçekleştirecek olan İZFAŞ, adaylardan beklemekte olduğu başvuru için koşulları şu şekilde bildirdi.

İZFAŞ Personel Alımı için Müracaat Koşulları Nelerdir?

Her meslek dalı için talep edilen beklentiler şunlardır:

Prezantabl olmak,

Esnek çalışma saatlerine uygun olmak ve

Yüz kızartıcı herhangi bir sebepten dolayı mahkum edilmemiş olmaktır.

Ayrıca meslek dallarına göre talep edilen özel şartlar da şu şekilde bildirilmiştir.

Ofis destek personeli ve teknik işler müdürlüğü ofis destek personeli pozisyonlarına başvuracak adayların en az önlisans mezunu olmaları, bu ilanda işe alım sürecinde öncelik sebebi olacaktır.

Teknik kadro dahilinde işe alınacak olan elektrik personelleri ile ısıtma ve sıhhi tesisatçı personelleri için en az lise mezuniyet koşulu istenmektedir. Elektrik personellerinin Meslek Yüksek Okullarının (MYO) Elektrik ve Elektronik teknolojisi bölümünden mezun olmaları beklenmektedir. Isıtma ve Sıhhi Tesisat Personellerinin ise MYO Sıhhi Tesisat Teknolojisi alanlarından mezun olmaları talep edilmektedir.

izfas-14-personel-alimi-baslatti.jpg

İZFAŞ Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda bildirilen şartları sağlayan ve aynı zamanda belirli süreli gerçekleşecek olan çalışma şartlarını uygun bulan kişiler başvurularını sadece mail ortamından gerçekleştirebilecektir. Başvuru sırasında adaya ait olan özgeçmiş (CV) haricinde bir belge istenmemektedir. 1 sayfadan oluşan özgeçmişin fotoğraflı olması İZFAŞ tarafından beklentiler arasında yer almaktadır. Özgeçmişlerin gönderilebilmesi için sunulan e-mail adresi: ‘[email protected]’dir.

İZFAŞ Genel Müdürlüğü’ne başvurular 21 Mart 2023 tarihi itibarıyla kabul edilmektedir. 27 Mart 2023 Pazartesi, günü saat 18:00 itibarıyla başvuru kabul süreci sona erecektir.

Son dakika iş ilanı

Güncel ilan

KPSS'siz ilan

İzmir iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.