Beylikova Belediyesi 5 Üst Yaş Sınırsız Temizlik Personeli Alımı

Beylikova Belediyesi 5 Üst Yaş Sınırsız Temizlik Personeli Alımı

Beylikova Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre tam zamanlı istihdam edilmek üzere 5 temizlik personeli alımı yapacağını açıkladı. Üst yaş sınırı olmadan yapılacak olan alım ilanı için başvurular bugün itibariyle kabul edilecek.

Belediye İş İlanları

Beylikova Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 temizlik personeli alımı yapacağını açıkladı. İşe alınacak olan personel Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere sokak, cadde ve halka açık alanlarda temizlik yapmak ile görevlendirilecektir.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için deneyim şartı da aranmamaktadır. Kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunulmuştur.

Temizlik Görevlisi Alımı Müracaat Kriterleri

En az ilkokul mezunu en fazla ise önlisans mezunu adaylardan alım yapılacaktır.

Üst yaş sınırı belirlenmediği için emekli olmayan veya emekliliğe hak kazanmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

İşe Alım Nasıl Yapılacak

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana ilişkin detaylar da alımların kura ile yapılacağı açıklanmıştır. Kura işlemine katılmaya hak kazanan adaylar, Belediyenin resmi internet sitesi aracılığı ile ilan edilecektir.

Yapılacak duyuru tebliğ niyetinde kabul edilecek olup kuraya katılmaya hak kazanan adaylara e - posta veya farklı bir tebliğ yapılmayacaktır. Bu nedenle ilana başvuru yaptıktan sonra kurumun resmi internet sitesindeki duyurular bölümünü takip etmeniz tavsiye edilir.

Temizlik İşçi Alımı İş İlanı Başvuru Tarihi ve Şekli

Eskişehir iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilan için başvuru başlangıç tarihi 5 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Kurum tarafından yapılan duyuruya göre, son başvuru tarihi ise 9 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını. İŞKUR'un resmi internet sitesi aracılığıyla online ALO - 170 hattını arayarak veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştireceklerdir. Başvuru süresi dışında yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. İşe alınacak olan personeller 5 ay 29 gün istihdam edilecek olup geçici kadro sağlanacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007842674.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.