Üniversite Hastanesi 621 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Kılavuzu

Üniversite Hastanesi 621 Sağlık Memuru ve İşçi Alımı Kılavuzu

Üniversitesi Hastanesi sağlık memuru ve işçi alımı yapılacak. Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre farklı kadrolar da olmak üzere 621 personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak kadrolar ve şartlar açıklandı. İşte o detaylar...

Üniversitesi Hastanesi sağlık Memuru ve İşçi Alımı Duyurusu

Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylardan yapılacak olan alımlar için; alımlar eczacı alımı kadrosu hariç olmak üzere KPSS B grubu puan sıralamasına göre yapılacaktır. Eczacı alımı ise sözlü sınav sonucuna göre yapılacaktır.

Başvuru Şartları Açıklandı!

Büro personeli alımı: Lisans mezunu 10 kadın ve 15 erkek, önlisans mezunu ise 10 kadın ve 15 erkek olmak üzere 50 büro personeli alımı yapılacaktır. Her 2 kadro için de adayların kap s sınavından minimum 65 almış olması gerekir.

Güvenlik görevlisi alımı: Önlisans mezunu 6 kadın, 10 erkek ve lise mezunu 9 kadın, 19 erkek olmak üzere toplam 44 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Lise mezunu adayların KPS sınavından en az 55, ön lisans mezunlarının ise en az 65 almış olması gerekir.

Şoför alımı: Bu kadro, yalnızca erkek adaylar başvuru yapacaklardır. KPS sınavından minimum P94 puan türünde 55 puan almış olan adaylardan 2 şoför alımı yapılacaktır. Lise mezunu olmak yeterlidir.

Yemek hizmetleri personeli alımı: 7 önlisans aşçılık bölümü mezunu ve 6 lise yiyecek içecek hizmetleri alanı mezunu adaylardan alım yapılacaktır. Bu kadro içinde yalnızca erkek adaylar başvuru yapacaklardır.

Temizlik personeli alımı: Lise mezunu 34 kadın ve 170 erkek personel alımı yapılacaktır. Adaylar başvuru yaptığı veya ataması yapıldığı görev yerinin özelliklerine göre temizlik personeli görevinde görevlendirileceklerdir.

saglik-memuru-isci-alimi.jpg

Berber Alımı: 1 lise veya dengi okul mezunu personel alımı yapılacaktır.

Gassal Alımı: 1 imam hatip lisesi mezunu kadın gassal alınacaktır. Gassallık sertifikası istenmektedir.

Basit bakım ve onarım kadrosunda destek personeli alımı: 5 Bahçıvan, 4 Taş duvar kaplama 3 Boya alçı kaplama personeli, 4 tesisatçı, 2 iklimlendirme, 1 Ahşap doğrama, 1 telekomünikasyon ve 1 tahnitçi alımı yapılacaktır.

Sağlık personeli alımı: 22 lisans mezunu hemşire 5 eczacı, 2 diyetisyen, 2 biyolog, 3 Fizyoterapist 2 perfüzyonist, 2 çocuk gelişimci, 4 sağlık teknikeri, 2 diğer sağlık teknikeri, 8 radyoloji teknikeri, 6 tıbbi laboratuvar teknikeri, 5 diyaliz teknikeri, 2 eczacı hizmetleri teknikeri, 2 anestezi teknikeri, 3 patoloji teknikeri, 3 ameliyathane teknikeri, 1 elektronörofizyoloji, 5 diş ve ağız sağlığı teknikeri kadrolarına alım yapılacaktır.

Çözümleyici sistem programcısı alımı: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektrik mühendisliği bölümlerinde lisans mezuniyetlerini tamamlamış olan adaylardan 1 personel alımı yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen memur ve işçi adayları başvurularını 5 Nisan 2023 ve 19 Nisan 2023 tarihleri arasında e-devlet üzerinde Hacettepe Üniversitesi kariyer, kamu işe alım veya kariyer kapısı sitesi üzerinden online olarak gerçekleştireceklerdir. Başvurular yalnızca verilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup; farklı bir şekilde başvuru alınmayacaktır.

Son dakika 2023 Ankara İş İlanları

Son Dakika 2023 Sağlık Memuru Alımı

Son Dakika 2023 İşçi Alımı

Son Dakika Devlet Personeli Alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.