Üniversite Hastanesi 26 Sağlık Teknikeri ve Personel Alımı

Üniversite Hastanesi 26 Sağlık Teknikeri ve Personel Alımı

Üniversite Hastanesi Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre KPSS puan sıralaması, baz alınmak kaydı ile 26 sağlık teknikeri ve personel alımı yapacağını duyurdu. Minimum lise mezunlarından yapılacak olan alımlar için başvurular başladı...

Yeni Hastane İlanları

Üniversite Hastanesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere önlisans, lisans ve lise mezunlarından sağlık teknikeri ve personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak olan kadro müracaat kılavuzunda şu şekilde açıklanmıştır: 1 sağlık teknikeri, 14 destek personeli, 4 koruma ve güvenlik görevlisi, 1 avukat ve 10 büro personeli alımı yapılacaktır. İkamet şartı aranmadan tüm Türkiye'den başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartlar sunulmuştur.

Hastane Memuru Alımı Genel Başvuru Şartları Nedir?

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan Türk uyruklu kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır.

Erkek adayların zorunlu hizmet görevi olan askerlik görevini yerine getirmiş olması, ertelemiş olması veya işin devamlılığını aksatmaması adına en az 2 yıl süre ile tecilli olması istenmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve Üniversite Hastane Rektörlüğü tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanan kişilerden alım gerçekleşecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından verilen herhangi bir aylıktan faydalanmayan kişilerden alım olacaktır.

Personel Alımı Eğitim Şartı Nedir?

Büro personeli alımı kadrosuna müracaat etmek isteyenlerin kütüphanecilik, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, arşiv belge yönetimi, işletme, kamu yönetimi, iktisat veya çalışma ekonomisi bölümü mezunu olması, avukat alımı için hukuk fakültesi mezunu olması, sağlık teknikeri alımı için tıbbi laboratuvar teknikerliği bölümü, koruma ve güvenlik görevlisi alımı için bölüm şartı aranmaksızın lise mezunu ve destek personeli alımı için ise lise bakım onarım bölüm mezunu olması yeterlidir.

Kamu Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Bilecik iş ilanları kategorisinde Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar başlamıştır. Başvurularınızı Üniversitenin Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne şahsen e - posta veya posta ile yapmanızı istenmektedir. Son başvuru tarihi ise 12 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.